İndeks Windows Phone Türkçe Uygulamaları


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Windows Phone Türkçe uygulamalar sizler için indeksimizde yer alıyor. Maxicep ekibi ve üyeleri tarafından özel olarak Türkçeleştirilen Windows Phone uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ego otobüs bilgi sistemi
İşCep (İş Bankası) Uygulaması
TurkishTV
Mesaj Kutusu Uygulaması
Telefon Rehberi
İBB Trafik
BBC Türkçe
Yemek Tarifleri
TV Turca
Rüya Tabirleri

Not: Önemli konularınızın yada index içerisinde yer alan uygulamaların güncel sürümlerinin indexte yer alması için özel mesaj gönderebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve BLasTeaR

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
2K
@ErenMETE
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
2K
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt