Haber Windows Phone Mağazasına Yeni Oyun!Airport City

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Mağazasına Yeni Oyun!Airport City
Hepimiz gündem olarak windows phone 8.1 beta tarihini merak edip ayın 14ünü bekliyoruz ancak gelene kadar vakit harcamak gerekli bunun içinde tek çare günümüzün en çok bağımlılık yapan aracı cep telefonları ve mobil oyunlar gelelim haberimize.
Bildiğiniz üzere android işletim sisteminde popüler olan Airport City.
Android ve İos mağazasında yüksek puanlar alan ve 2020 my country gibi ancak sadece uçaklarla ve geliştirmelerle geçen oyun kendini sıkmadan oynatıyor.
Kendim android cihazlarda çok oynanan bir oyun.
Ancak oyun simülasyon oyunu ve havaalanı geliştirmek zorundasınız.
An itibari ile bende sizin gibi hayal kırıklığına uğradım oyun sadece 1 gb ram ore more cihazlarda kullanıma sunulmuş durumda ama yakın zamanda sisteme 512mb ram seçeneği eklenmesi bekleniyor.
İşte Link:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
N97 varken az oynamadım, gerçekten zevkli ve eğlenceli bir oyun tavsiye ederim:)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: deneyeceğim

Şu oyun bile 1 gb ram istiyor neyse yakında xapı çıkar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
1 gb neyine istiyor

Ankesörlü Telefon ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Kajmer-aN
TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
150mb sınır olduğu için oyunda atmalar olacağından dolayı bazı optimizasyonlar gerektiriyor olabilir oyunda görsel açıdan çok görsel var.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
1gb :(

Rainesto

Rainesto

Üye
Adam n97 de oynuyor biz lumia 620 de oynuyamıyoruz nasıl iş

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Yakında gelicektir arkadaşlar haklısınız ama maalesef windows phone 8 deki ram sınırı 150 mb zaten sistem kendisi normal boş halde tahminen 32mb ram harcıyor buna ana ekrandaki live tiller arttıkça oda artıyor.
Çare beklemek.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
face oyunlarından city ville ye benziyor bende çok oynamıştım ancak zamanla enerji olayı sıkmaya başlıyor haber için teşekkürler yakın zamanda facedeki Texas holden poker gelmesi dileğiyle

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
face oyunlarından city ville ye benziyor bende çok oynamıştım ancak zamanla enerji olayı sıkmaya başlıyor haber için teşekkürler yakın zamanda facedeki Texas holden poker gelmesi dileğiyle
Oynuyormusunuz ? Ben hayranıydım bir ara 2 sene falan hiç çıkmadan oynadım ama zynga olanını yalnız.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
evet her faceye girmemde direk açtığım oyun mağazada var ancak face hesapla girilmiyor

Üst Alt