Öneri windows phone mağazadan yorumu mu nasıl kaldırabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
windows phone mağazadan yorumu mu nasıl kaldırabilirim ?
arkadaşlar çok onem arz ettiği için bu bölüme açmak zorunda kaldım konuyu

mağazada yapmış olduğum bi yorumu nasıl kaldırabilirim ?

teşekkürler şimdiden

tanyyy

Üye
yorumu değiştir..

byibo

byibo

Üye
arkadaşlar çok onem arz ettiği için bu bölüme açmak zorunda kaldım konuyu
mağazada yapmış olduğum bi yorumu nasıl kaldırabilirim ?
teşekkürler şimdiden
bilgisayarından windowsphone sitesinden giriş yapıp yorumunu silmek istediğin uygulamayı açtıktan sonra örnek uygulamada görüldüğü gibi yaparak silebilir yada düzeltebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

bayon

Üye
    Konu Sahibi
ya değiştir diyorum malesef değişmiyo 1 hafta geçti üstünden aynı kaldı yorum

SpyChef

SpyChef

Üye
Direk değiştir

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Ne yazdin valla merak ettim
şöyle söyleyim bi uygulamayı fazla eleştirdim sanırım uygulama yapımcısı hakkımda yasal işlem başlatacak. Yazdıklarım ''6762S.lı Türk ticaret kanunu 57. maddesi 1. fıkrası'' nezdinde suç sayılıyormuş :) diyeceğim o ki yorum yazarken çok abartmayın benim gibi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ne yazmis olabilirsinki adamlar ana baci sovuyor ilkdefa duydun boyle bisiyi

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam ne yazdın cidden meraklardayız. :D

• Beğen
Tepkiler: emz
SpyChef

SpyChef

Üye
şöyle söyleyim bi uygulamayı fazla eleştirdim sanırım uygulama yapımcısı hakkımda yasal işlem başlatacak. Yazdıklarım ''6762S.lı Türk ticaret kanunu 57. maddesi 1. fıkrası'' nezdinde suç sayılıyormuş :) diyeceğim o ki yorum yazarken çok abartmayın benim gibi
Ne yazdiniz

bayon

Üye
    Konu Sahibi
uygulamanın sahtekar bir uygulama olduğunu kimsenin buna ücret ödememesi gerektiğini ve içeriklerin tamamen dolandırma amaçlı olduğunu ayrıca uygulama yapımcısına da bi kaç şey söylemiştim bunlar yani ...

buda Ticaret kanunu maddeleri
aslında beni mahkemeye vermesinin bi önemi yok ama havacılık öğrencisiyim hakkımda açılacak en ufak dava hayatımın sonu demektir olayın benim için hassasiyeti son derece önemli Microsoft ile irtibat kurdum. Yalnız Windows mağazası ile ilgilenen bi moderatör yokmuş otomatik sistem ile yürüyormuş işler. Ama konuyla ilgileneceklerini söylediler.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
olay büyüyüp mahkeme açılır o yorumun gerçeğini isterlerse verebilirler, yani değiştirmek fayda etmeyebilir, tabi mağazanın altyapısı nasıl işliyor tam olarak bilmiyorum

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ne yani sen yerine baskasi ustlensin ozamn nedir yani .d
Kuzenim yazdi dersin

Üst Alt