İpucu Windows Phone İçin Flash Destekli Tarayıcı Varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone İçin Flash Destekli Tarayıcı Varmı ?
Android ve iOS'da var ancak WP'de varmı çünkü flash çok lazım oluyor her site HTML5 kullanmıyor

Emre

Üye
Skyfire Vardı O'da Desteği Çekti.
Simdi Skyfire Neden android Destekliyor Anlamadım Zaten Android'de Flash Player 11 Sürümü Var Hatta Puffin Bile Var Neden Android Skyfire Neden

yunusiyunus

Üye
bir geliştirici yapamaz mı ya flashlı tarayıcı

Emre

Üye
Puffin Browser yapar Twit At belki

yunusiyunus

Üye
yine toplu olarak bi gönderme yapsak olmaz mı arkadaşlar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar Mobil cihazlar için Flash Player desteği ve Lisanslaması 15 Ağustos 2012'de resmi olarak sonlandırıldı.

İos'da olan Flash Player sanırım 10 olması lazım. Androidde artık güncellenmiyor sadece yükleme imkanı olduğu için portlanıp yükleniyor.

Zaten Flash Player'ın mobil cihazlar için uygun olmadığını söyleyen Adobe'un kendisi.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve RetaXter

Emre

Üye
Arkadaşlar Mobil cihazlar için Flash Player desteği ve Lisanslaması 15 Ağustos 2012'de resmi olarak sonlandırıldı.

İos'da olan Flash Player sanırım 10 olması lazım. Androidde artık güncellenmiyor sadece yükleme imkanı olduğu için portlanıp yükleniyor.

Zaten Flash Player'ın mobil cihazlar için uygun olmadığını söyleyen Adobe'un kendisi.
öncelikle Bilgi İçin Teşekkürler.
Adobe Flash Player Mobil Platforma Sürmese Bile Geliştiriceler Flash Player Tarayıcı Yapabilirler Bunun bir zararı Olacağını Düşünmüyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
öncelikle Bilgi İçin Teşekkürler.
Adobe Flash Player Mobil Platforma Sürmese Bile Geliştiriceler Flash Player Tarayıcı Yapabilirler Bunun bir zararı Olacağını Düşünmüyorum.
yapılabilir mi bilmiyorum ama geliştiricilerin bununla uğraşacağını da zannetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve RetaXter

Emre

Üye
yapılabilir mi bilmiyorum ama geliştiricilerin bununla uğraşacağını da zannetmiyorum.
Skyfire Puffin Browser bunlar Yapabilir Windows Phone Getirmeleri İçin Hergün Twitter'dan Mesaj Atıyorum
Hello.
Skyfire Coming To Windows Phone Please.
Bu gibi mesajlar Ama hergün Twit'a Mesaj Atıyorlar Sağolsunlar.

yunusiyunus

Üye
Mobilden çektiğini biliyorum ama bi zamanlar symbianın skyfire tarzı Flash destekli tarayıcı olamaz mı?
ya da siz dediniz ya Flash 10 lu bir tarayıcı olmaz mı güncel olmaması sorun değil yeterki Flash olsun tabiri caizse nefes alsın yeter :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Mobilden çektiğini biliyorum ama bi zamanlar symbianın skyfire tarzı Flash destekli tarayıcı olamaz mı?
ya da siz dediniz ya Flash 10 lu bir tarayıcı olmaz mı güncel olmaması sorun değil yeterki Flash olsun tabiri caizse nefes alsın yeter :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
n73 de bolt vardı direk açıyordu vidyoları çok kullandım zamanında ancak o programınıda sonlandırmışlarda bir ara şuan kuruluyor ancak çalışmıyor ifalas etti yapımcı galiba

Emre

Üye
n73 de bolt vardı direk açıyordu vidyoları çok kullandım zamanında ancak o programınıda sonlandırmışlarda bir ara şuan kuruluyor ancak çalışmıyor ifalas etti yapımcı galiba
Maalesef Bolt Browser Iflas Edeli 3 Sene oldu

serverfun912

serverfun912

Üye
Bu kadar aptal bir firma olmaz bari desteği keseceksin tüm sistemlere koy sonra kes android ve ios şuan flash player oynatabiliyorken biz yapamıyoruz ve bu telefondaki en büyük eksiklik.