Windows phone 9 gelirse

 • 25 Mart 2013
 • 557 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. windows phone gelirse bızım tlf lar copemı gıdıcek şimdı 1 sene kullan çope at yenısı al sonr a oylemı benmı yanlış dusunuyorum acaba bızde alacakmıyz wp9 cuncellemesını ?
   


  Yazan: hasansen_83
 2. Windows phone 9 Wp 8 li cihazlara , en azından lumia 920 ye gelicek diye biliyorum
   
 3. bakalım ıns bı katakulıye gıtmıyelım sonra wp7.5 gibi :)
   
 4. wp9 uzun bir sure gelmeyecek. Bu arada mevcut butun cihazlar gelen tum guncellemeleri alacaklar. Artik guncelleme alip alamama gibi bir duşunceniz olmasin. Joe Belfiore wp8'in kernelinin windows ile birlikte wp9-10-11 guncellemelerini alabilecek yapida oldugunu acikladi. Burada tek engel cihazin taşiyicisi yani operatordur. Operator guncellemeyi onaylarsa sorun yok ota uzerinden guncellemeyi alabilirsiniz. Fakat operatorler bazen guncellemeleri geciktiriyor. Bu durumda da cihazinizin donanimina uygun guncelleme yazilimi country varyant olarak mevcut oldugu icin flashlamaniz yeterli.
   
 5. ama alikemal kardeşim uygulamalar uzantıları değşecekmıs xap apx oluckamıs bu naısl olucak gıdıcek tum uygulamalar tekra sıfırdanmı başlayacaz mağza tekrar sıfırdanmı başlayacak programlar tekrarmı yazılacak bununl akımse uğrasmaz ortalıkta yıne bız kalırız
   
 6. wp7.5'ta native .exe uzantili dosyalarin caliştirilabildigini biliyor muydunuz. Yani uzantinin önemi yok. Guncelleme ile uzanti turu degiştirilmez ceşitleri arttirilir,olur biter:oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 21:01