İpucu Windows Phone 8.1 ve Windows 8.1 Tema rengi senkronizasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

alasulumurat

alasulumurat

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 ve Windows 8.1 Tema rengi senkronizasyonu
Arkadaşlar En sevdiğim özelliklerden biri olan Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 arasında tema senkronizasyonunu kendi çektiğim video da görebilirsiniz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: PureFood, Serhan, 4MaGuS ve 1 kişi daha

efege

Üye
Güzel olmuş :)

skynet

Üye
:tşk:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Güzelmiş gerçektende teşekkürler :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Peki telden değişiklik yaptığında PC de senkron oluyor mu ? Soru saçma gelebilir ama büyük ihtimal dediğim özellik vardır onu da videoda yapsan daha iyi olurdu.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
    Konu Sahibi
onu denemedim şuanda işteyim akşam bakıp bilgi veririm

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
tam tersi de oluyor, wp ve w8.1 tanıtımında gösterilmişti, telefondan değiştirilen tema rengi pcde de değişiyordu ama orda da tersi yapılmamıştı. bu videoda onu da görmüş olduk. yani her iki şekilde de senkronize var arkadaşlar.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar denedim. Telefondan tema rengini değiştirdim ama bilgisayarımın teması değişmedi. Bir kaç defa denedim ama olmadı. Fakat deneme yaptığım da telefonum pil tasarrufu moduna girmişti. Arka plan da bu özelliği kapanmış olabilir.

tanyyy

Üye
Arkadaşlar denedim. Telefondan tema rengini değiştirdim ama bilgisayarımın teması değişmedi. Bir kaç defa denedim ama olmadı. Fakat deneme yaptığım da telefonum pil tasarrufu moduna girmişti. Arka plan da bu özelliği kapanmış olabilir.
ayarlardan aktif ettin mi ?

beats

beats

Üye
Telefondan:
Ayarlar/Ayarlarımı senkronize et/Tema/Açık seçimini yapınca telefondan değiştiği zaman pcden de değişiyor.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt