Püf Noktası Windows Mağazadan Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Olarak İndirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Windows Mağazadan Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Olarak İndirmek
Merhaba;
Mağazadaki ücretli uygulamaları, oyunları (müzik, film vs denemedim deneyip geri bildirim yaparsanız memnun olurum) indirmenin yöntemini @Bay H 'nin Haber - WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 18/07/2016) konusundaki mesajından esinlenerek buldum şimdi sizlerle paylaşacağım :)

İlk olarak yüklemek istediğimiz uygulamanın sayfasını açıyoruz,
20.25₺ değerinde çok ucuz bir oyun :)

daha sonra arama kısmına gelip farklı bir uygulama sayfası açıyoruz

ve yükle butonunu art arda seri bir şekilde 3-4 defa basıp hemen geri tuşuna dokunuyoruz :)

Sonuç;

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92, VeysiTekinTR ve Bay H

lazye

lazye

Üye
yok artık müthiş :D saol bilgi için

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
shazam encode yi indirmeye başlattım ama kaç kere denedimse indirmede hata verdi. yapabilen olursa haber etsin denemeye devam edelim :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
shazam encode yi indirmeye başlattım ama kaç kere denedimse indirmede hata verdi. yapabilen olursa haber etsin denemeye devam edelim :)
Lisans alınıyor yazana kadar bekleyin ben yükledim ama açılmıyor :(

skynet

Üye
Bu olay yeni mağaza için geçerli sanırım

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
denemeyi bırakma hocam çünkü hata yazısı iki bende çıktı ama sonuç şuan iki ücretli oyun yüklü. Konu için çok ama çok teşekkür ederim hocam sağolasın :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, uygulamalar yükleniyor ama açılmıyor başta minecraft'a özel bir durum sanmıştım (appx deploy yapınca aynısı oluyordu herhalde uygulama bozuk dedim) ama diğer uygulamalarda da aynısı oldu sanırım tedbir olarak konulmuş bir engel var eğer bir yolunu bulamazsak konu çöp @Bay H

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Hocam sende durum aynı mı? Çok ağır indiriyor daha tamamlayamadı bir türlü :O

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
gençler mağazayı göçürttük galiba face beta vs inmez oldu bende :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Evet indirme bende de yavaş ama ben internetten kaynaklı sanıyordum :)
tamamlanan uygulamaların açılıp açılmadığını lütfen yazın arkadaşlar çünkü ben 3 uygulama yükledim 3 ü de açılmıyor :(
denemeyi bırakma hocam çünkü hata yazısı iki bende çıktı ama sonuç şuan iki ücretli oyun yüklü. Konu için çok ama çok teşekkür ederim hocam sağolasın :)
açılıyor mu hangi oyunları yüklediniz

furyzer0

furyzer0

Üye
ben de denedim şimdi pcde de oluyor hızlıca geri gelmek için esc yi kullanmanızı tavsiye ederim
minecraft windows 10 edition beleş iniyor :D belki de free trial sürümü iniyordur bilemiyorum
edit:beyler indiriyor ama hesapla ilişkilendirmiyor ondan açmadı başka bir oyun deniyorum bakalım...
edit2:denedim beyler hiçbiri olmadı sanırım konu kilit olacak :(

Sent from mTalk

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Evet indirme bende de yavaş ama ben internetten kaynaklı sanıyordum :)
tamamlanan uygulamaların açılıp açılmadığını lütfen yazın arkadaşlar çünkü ben 3 uygulama yükledim 3 ü de açılmıyor :(

açılıyor mu hangi oyunları yüklediniz
Hocam gta yı yükledim ama indirme bittikten sonra baya uzun sürdü 2gblık dosya indirdi. Neyse oyunu açılırken attı. defalarca denedim ama olmadı. Sonra mağazaya girip baktım halen ücretli olduğunu gördüm. Yani satın alma işlemini görmüyor, sisteme yansımıyor.
Arkadaşlar ücretli alınmış olarak mağaza sistemine yansımadığı için malesef indirdiğimiz uygulamalar açılmıyor. Benim anladığım kadarıyla durum bu. Çünkü mağazadan uygulamalara baktığımızda halen satın al diyor. yani bu ürüne sahipsiniz ifadesi yok.

serinaga

serinaga

Üye
Maalesef ilk deneme başarılı ancak uygulama açılmıyor ve Satın alınmadığını mağaza görüyor ve satın al seçeneği görünüyor ...

furyzer0

furyzer0

Üye
Bu appx i ineirip kurmaktan farksız o şekilde yapınca da sistemde yüklü gözüküyor ama bu şekilde açılmıyor

mTalk'tan gönderildi

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi ücretli alınmış olarak mağaza sistemine yansımadığı için malesef indirdiğimiz uygulamalar açılmıyor. Benim anladığım kadarıyla durum bu. Çünkü mağazadan uygulamalara baktığımızda halen satın al diyor. yani bu ürüne sahipsiniz ifadesi yok.

paxera

paxera

Üye
Kıyın paranıza alın bunun hırsızlıktan farkı yok bize yakışmaz

• Beğen
Tepkiler: dücane
Bay H

Bay H

Üye
Konu içeriği tam anlamı ile işlememekte, konu sahibi eğer bir çözüm veya yeni bir yol bulursa iletişime geçerek konunun devamlılığını sağlayabilir.

Ancak o zamana kadar :locked2:

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt