<<windows liwe messenger 6.60 türkçe by burhan 2010>>

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Niye beğenmedin mi? Önizlemeyi

latifcakir

Üye
Burhan kardeş windows live messenger in kendi sitesinde( ) 6.50 sürümünün çıktığı yazıyordu ama indiremedim ilgilenebilirmisin bi?

is001

Üye
Arkadaslar e63 uyarmı bu Ve tam olarak nası yuklıcekgm

zemzemir

Üye
Nokia ngage için msn programı arıytorum yardımcı olabilecek olan varmı?

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Burhan kardeş windows live messenger in kendi sitesinde( ) 6.50 sürümünün çıktığı yazıyordu ama indiremedim ilgilenebilirmisin bi?

indirsende çalışmaz zaten, tam olarak faliyete geçmedi.

latifcakir

Üye
evet zor güç indirdim ama çalışmadı açılıyor msn yi tıklayınca kapanıyor program

gdb888

Üye
merhaba benim bi sorum olacak ben symbian destekli bi cihaz almayi dusunuyorum ve 6730'daki metin tahmin modu (t9) bana cok kullanisli geldi acaba kisa mesaj yazarken kullandigimiz bu tahmin modunu bu ve benzeri (nimbuz ya da ebuddy) anlik mesajlasma programlarinda da aktif bicimde kullanabiliyor muyuz yanitlarsanizcok sevinirim tesekkurler

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
merhaba benim bi sorum olacak ben symbian destekli bi cihaz almayi dusunuyorum ve 6730'daki metin tahmin modu (t9) bana cok kullanisli geldi acaba kisa mesaj yazarken kullandigimiz bu tahmin modunu bu ve benzeri (nimbuz ya da ebuddy) anlik mesajlasma programlarinda da aktif bicimde kullanabiliyor muyuz yanitlarsanizcok sevinirim tesekkurler

hayır kullanamazsınız t9 sadece telefonunda var dolayısıyla ebudy ve nimbuz başlı başına bir uygulamadır bu uygulamalarda t9 kullanımı olmaz

gdb888

Üye

hayır kullanamazsınız t9 sadece telefonunda var dolayısıyla ebudy ve nimbuz başlı başına bir uygulamadır bu uygulamalarda t9 kullanımı olmaz

zaman ayirip yanitladiginizicin tesekkur ederim ama ben se990 kullanirken im messenger da tahmin modunu kullanabiliyordum bahsettigim uygulama da sonradan yuklenen bir uygulamaydi lakin zat-i alilerinizin de belirtmis oldugu uzere nimbuzz ve ebuddy de kullanilamiyordu nokia musteri eziyetlerini arayip sordugumda(6730 icin ) cevap veremediler denememi yanitinizda bahsetmis oldugunuz denememgerektigini soylediler tespitiniz tecrübeyle sabit midir yoksa ongoru mudur eger zahmet olmaz da bunu da yanitlarsaniz mutesekkir kalirim tesekkurler

ofulanof

ofulanof

Üye

gdb888

Üye
t9 kullanımı var ben ebuddy de kullanıyorum.

ofulanov yanit yazdigin icin cok tesekkur ederim cunku bi konu benim icin cok onemli t9 oldugu zaman cihazda klavyeye gerek kalmiyor cunku neticede her harf icin bir tusa bir kere basman yeterli oluyor hatta cogu zaman buna gerek bile kalmiyor kisacasi klavyeli cihazlardan bile hizli yazisabiliyorsun hem de tek elini kullanarak acaba cihaziniz 6600 mi ve tahmin esnasinda 6730'daki gibi yukari ya da asagi yon tuslariyla kelime onerileri arasinda gecis yapilabiliyor mu yanitlarsaniz cok sevinirim cunku bi konuda senin tecrubelerine gore bir cihaz tercihi yapacagim tesekkurler

ofulanof

ofulanof

Üye
ofulanov yanit yazdigin icin cok tesekkur ederim cunku bi konu benim icin cok onemli t9 oldugu zaman cihazda klavyeye gerek kalmiyor cunku neticede her harf icin bir tusa bir kere basman yeterli oluyor hatta cogu zaman buna gerek bile kalmiyor kisacasi klavyeli cihazlardan bile hizli yazisabiliyorsun hem de tek elini kullanarak acaba cihaziniz 6600 mi ve tahmin esnasinda 6730'daki gibi yukari ya da asagi yon tuslariyla kelime onerileri arasinda gecis yapilabiliyor mu yanitlarsaniz cok sevinirim cunku bi konuda senin tecrubelerine gore bir cihaz tercihi yapacagim tesekkurler

rica ederim evet benim tel 6600, yukarı ve aşağı turları imleci aşa yukarı sağ ve sol turları imleci sağa sola hareket ettirir.

gdb888

Üye
rica ederim evet benim tel 6600, yukarı ve aşağı turları imleci aşa yukarı sağ ve sol turları imleci sağa sola hareket ettirir.
yok imlec degil diger kelime secenekleri cikiyor mu yukari asagi yaptigin zaman :)

--------------- Ekleme ---------------

yok imlec degil diger kelime onerileri cikiyor mu yani o onerilen kelimeler arasindan secim yapabiliyor musun imleci yukari asagi yaptiginda :)

ofulanof

ofulanof

Üye
yok imlec degil diger kelime secenekleri cikiyor mu yukari asagi yaptigin zaman --------------- Ekleme --------------- yok imlec degil diger kelime onerileri cikiyor mu yani o onerilen kelimeler arasindan secim yapabiliyor musun imleci yukari asagi yaptiginda
diğer kelime seçenekleri yıldıza (*) basınca oluyor.

gdb888

Üye
diğer kelime seçenekleri yıldıza (*) basınca oluyor.
cok sağol dostum yaa verdiğin bu

detay bilgisi cok isime yaradi hakkini helal et net bir bilgisi ya da tecrubesi olmadan sirf ego tatmini icin konusanlara kapak olsun tekrar tesekkurler

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
cok sağol dostum yaa verdiğin bu

detay bilgisi cok isime yaradi hakkini helal et net bir bilgisi ya da tecrubesi olmadan sirf ego tatmini icin konusanlara kapak olsun tekrar tesekkurler

oluyorsa sorun yok, ayrıca birilerine kapak olsun kelimeside, hiç hoş değil, çünkü ben telefonun yazılımına baktım ona göre cevap yazdım, ama hata bende yardımcı olduğum için

gdb888

Üye

oluyorsa sorun yok, ayrıca birilerine kapak olsun kelimeside, hiç hoş değil, çünkü ben telefonun yazılımına baktım ona göre cevap yazdım, ama hata bende yardımcı olduğum için
yardimci oldugun icin ????? olmaz ya da kullanilmaz diyerek mi yardimci oldun bence yanlis yönlendirerek yardimci oldun eger CIRKIN olan bir sey varsa o da budur ayrica madem gercekten yardimci olan arkadasla yaptigimiz yazismalari goruyordun iki kelime de sen yazsaydin falanca yazilimda denedim ya da eminim kullanilmaz diye ya da yanilmisim kullanuulabiliyormus diye ben de sana olan minnetimi tesekkurlerimi ve saygimi iletirdim elimden geldigince ah be arkadasim olaya nasil bir pencereden baktigini anlayamadim lutfen insanlari yanlis yonlendirme ya da aldigin uyusturucunun dozunu dusur

Üst Alt