<<Windows live messenger 6.20 türkçe by burhan 2010>>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
<<Windows live messenger 6.20 türkçe by burhan 2010>>
Windows live messenger 6.20 türkçe
önizleme

tüm s60 v2 telefonlar içindir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: jtmm, bluetooth44, keromero1986 ve 8 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim nadir:)

--------------- Ekleme ---------------

Rica ederim;)

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
teşekkürler :oke:

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :oke:

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar.

umit27x

Üye
kardeşim ben bir türlü giremiyorum bu msn hep hata alıyorum kare bişeyler yazıyor baglantı hatası galiba önce hattım vodofone iken arada sıra giriyordum hattı türkcele taşıdım şimdi hiç giremiyorum acaba sorun nedir bilen varsa bi yardımcı olsun tşk acaba dns ayarlarıyla oynasak açarmı bide tel 6630 dns ayarlarından olurda dns nasıl degişecez ve ne yazacaz dns numarası olarak tşk

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben bir türlü giremiyorum bu msn hep hata alıyorum kare bişeyler yazıyor baglantı hatası galiba önce hattım vodofone iken arada sıra giriyordum hattı türkcele taşıdım şimdi hiç giremiyorum acaba sorun nedir bilen varsa bi yardımcı olsun tşk acaba dns ayarlarıyla oynasak açarmı bide tel 6630 dns ayarlarından olurda dns nasıl degişecez ve ne yazacaz dns numarası olarak tşk

kardeş dns ayarlarından değil, bende 6630 dan rahat bi şekilde giriyorum programı açtığında ikonlar dönerken # basılı tut 15 saniye içinde girebilirşin.

alim çakı

alim çakı

Üye
slm kardeş bende senin paylaşmış olduğun msn yi kullanıom amma gelgelelim ilkinde açtı sonra 5-6 tane kare çıkıyor buna bi çözüm bulalım paylaşımın için teşekkürler

armodii

Üye
calısmıo senın yalanlarını ben ... acmıor bile

okan_668

Üye
burhan kardeş rocke talk diye bir uygulama var .mümkünse bunu bir yayınlayabilseniz.vatandaş boşa para ödemesin video ve ses resim paylaşılabiliyor. cepten bağlantı linki şudur: m.rocketalk.com .....cepnet paketi olanlar için muazzam bişey

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
burhan kardeş rocke talk diye bir uygulama var .mümkünse bunu bir yayınlayabilseniz.vatandaş boşa para ödemesin video ve ses resim paylaşılabiliyor. cepten bağlantı linki şudur: m.rocketalk.com .....cepnet paketi olanlar için muazzam bişey

anladım ama zamanım yok

by berk

by berk

Üye
güzel paylaşım :oke:

erdem.battal

erdem.battal

Üye
samsung gt-i8910 a uyumlumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt