Windows Kapanış Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusufucan

yusufucan

Üye
    Konu Sahibi
Windows Kapanış Mesajları
oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates
iyi günler diler.
- nereye isterseniz oraya!
- kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu
oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...
- "dikkat et arkanda ay...."
- selametle
- kapattik kardesim
- yalandiniz
- sistemi crash ettirmeden düzgün bir şekilde kapatabilen xxx. kişisiniz , çekilişe katılıp
microsoft hede hödö kazanma fırsatı için lütfen aşağıdaki kodu [email protected] adresine
email ile yollayın. microsoft hede hödö kazananlardan biri de siz olun!
- gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun...

- windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows
kapatılıyor... bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

- bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik...haftaya gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen
kalin!...brovaoooo
- ders calis zibidilik etme
- bu kadar.. dağılabilirsiniz... (dağılma eylemini gerçekleştirmek için ok geri dönmek için cancel)

- dönüşüm muhteşem olacak)

- update nedeniyle kapalıdır. verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz, arka planda stars and
stripes çalarken bill gates'in göndere amerikan bayrağı çekmesiyle oturum kapanır.
- esheduenlaaaa...
- "şimdi kapanıyorum ama kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..bi dahaki oturumda sorarım
ben sana..topsun olm"
veya
- "yedeklemişsindir inşallah..hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o
bakımdan..eheh"
- niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!

-DURRRR!!!!gide mezsin...maxicep.com'a girdin mi bakayım sen girmeden oturumu kapatmak yasak..

siberson

siberson

Üye
:alkisgüzell

yasirarslan

yasirarslan

Üye
Güzel ve eski

ademvehavva

ademvehavva

Üye
gerçekten hede höde kazanabiliyormuyu<z

KarakayA67

:ehe

neslein

neslein

Üye
güzelmiş :ehe

yarimist

yarimist

Üye
jatvalca

jatvalca

Üye
:kop:

dumanxtr

dumanxtr

Üye
güzelmiş vallaha ben hiç raslamdımdı böyle windos a

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
saol güzelmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt