Windows 9'mu Geliyor !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Windows 9'mu Geliyor !!!
Henüz Windows 8 tam oturmamış tam yayılmamışken Windows 9'un haberleri gelmeye başladı.

Yıllardır birçok alanda kullanılan Microsoftun vazgeçilmez işletim sistemi Windows gelişmeye son hızıyla devam ediyor. Microsoftun Windows 8 ardından yeni bir windows üzerinde çalışıyor olması hiçte şaşılacak bir durum değil. Şuana kadar çok az detay biliniyor ancak Microsoft Windows 8'n büyük güncellemesi olması beklenen Windows Blue üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz dönemde Windows'la ilgili bazı sızıntılara imza atan Win8China sitesi, Microsoft'un Windows 9'u büyük ihtimalle Kasım 2014'te piyasaya sunacağını, Ocak 2014'te ise bir beta versiyonu yayınlayacağını iddia ediyor.
Sadece söylenti aşamasındaki bu haber, Windows'un yıllık yeni bir işletim sistemi güncellemesi yayınlayacağı bilgisiyle de uyuşuyor. Windows Blue, Windows 8 için bir güncelleme olarak bu sene içerisinde kullanıcılara sunulacak.
Belirtilene göre Windows 9'da, dokunmatik ekran desteğiyle ilgili birçok yenilik ve geliştirme olacak. Ayrıca Windows Phone 9'un da geliştirme aşamasında olduğu da gelen söylentiler arasında bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
herşeyi ticarete döktüler. hizmet sıfır.
daha win8 i 2 hafta önce kurdum aceleniz ne :kop:
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: sena5135
esokmen

esokmen

Üye
Cok hizli gidiyorlar ve bu arada insanlarin parasina yazik oluyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ne parası yahu kaç kişi satın aldı 8'i sanki 1000 kişi kullanıyorsa 700'ü illegal yoldan edindi. 200'ü yeni pc alanlara üstünde geldi gerisi satın alındı işte :)

qLaMoR

qLaMoR

Üye
9 çok zor bence

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
windows blue büyük ihtimal

Akıncı

Akıncı

Üye
nereye kadar babam bizim çocuklarımız acaba windows kaçı görür :ehe

BYFECI

BYFECI

Üye
9'mu ? :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sena5135 ve csH
Eralp YKN

Eralp YKN

Üye
aynen hatırlıyorum windows 98i bende ilk pc de yüklüydü en fazla 10mb diski olan kişilerin havasından geçilmiyodu :D

Uhops

Uhops

Üye
Ben 8i 9u ve vıstayı bır arada goruyorum.vısta starter yuklu saolsun wın98i aratmıyor.:D

tapatalk

tapatalk

Üye
la yeni laptopla bana kakalandı bu sistem

- - - Eklendi - - -

Ben 8i 9u ve vıstayı bır arada goruyorum.vısta starter yuklu saolsun wın98i aratmıyor.:D
bütün windowsları kullandım win8 hepsinden iyi ve hızlı ama arkada uygulamalar çalışmıyo donuyo resmen. bi ubuntu değil tabi

semihguney

semihguney

Üye
win8 çok fazla tutmayınca hemen yenisini yapıyorlar tabi . vistada çok tutmamıştı ve win7yi ardından iyi çıkarmışlardı . umarım bu da güzel olur

Üst Alt