Windows 8 Ultimate 64 Bit (PLS)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 Ultimate 64 Bit (PLS)
Microsoft Windows 8 Ultimate M3 Build versiyonunu arıyorum son çıkanı buymuş sanırım. sitelerde araştırdım biraz linkler ölüydü. ve olabilirse TR yamasıyla birlikte paylaşırmısınız :))

turkmen619

Üye
bulursan bizede haber ver ama şuan kullandıgın sistem xp ise degişme geçen gün win7 yaptım gta 4 açmıyor :D xpye döndüm pc ezikde değil 4 gb ram falan var yani KRAL XP BENCE XP KULLANAN BIRAKAMAZZZ

futbol123

futbol123

Üye
bulursan bizede haber ver ama şuan kullandıgın sistem xp ise degişme geçen gün win7 yaptım gta 4 açmıyor :D xpye döndüm pc ezikde değil 4 gb ram falan var yani KRAL XP BENCE XP KULLANAN BIRAKAMAZZZ
bende niye açıyor ozaman win7 64bit ? gta4 oynuyamadın diye xp yemi geçtin :kop::kop:xp gibi dandik bir işletim sistemi win7 ile kıyaslanamaz bile;)

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
TeAmo42

TeAmo42

Üye
bendede açıyor win 7 64 bitte :D win 7 bırakılıp xp geçilir mi :) saçmalık bence

Teom@n

Teom@n

Üye
[QUOTE=" Tehlike ";4654998]
bende niye açıyor ozaman win7 64bit ? gta4 oynuyamadın diye xp yemi geçtin :kop::kop:xp gibi dandik bir işletim sistemi win7 ile kıyaslanamaz bile;)
[/QUOTE]

Acimamissin yine:kop:

oguz204

oguz204

Üye
Rarbg.com'da sanırım windows8 x64 torrenti vardı ama preview olanı download etme indirdiğınde kur ama ingilizce olucaktır klavyenide ayarlamalısın + update'den türkçe dil desteğinide indir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt