Windows 8 Kurdum Çok Mutluyum Ama Entegrasyon Sorum Var

Sponsorlu Bağlantılar

SonyXperia

SonyXperia

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 Kurdum Çok Mutluyum Ama Entegrasyon Sorum Var
Windows 8 Pro kurdum bilgisayarıma ve Windows mağazada telefonlar için olan oyunları kullanmak çok hoşuma gitti? İleride Pc için çıkan oyunları WPlerde görebilir miyiz böyle bir bilgi varmı teşekkürler :))

yeminli06

yeminli06

Üye
Ben çoğu oyunun geldiğini gördüm Windows elinden geldiği kadar Windows 8 mağazasından Windows Phone mağazasına getirmeye çalışıyor

enterneoll

enterneoll

Üye
o olay çoktan beri konuşuluyor ama bence boş iş

OozyStaw

OozyStaw

Üye
olsa iyi olur :D

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Windows 8 Pro kurdum bilgisayarıma ve Windows mağazada telefonlar için olan oyunları kullanmak çok hoşuma gitti? İleride Pc için çıkan oyunları WPlerde görebilir miyiz böyle bir bilgi varmı teşekkürler :))

kesinlikle görüyoruz mesela jetpack joyride oyunu ilk olarak windows 8 de görülürken şimdi wp 8'de gün geçtikçe çok daha iyi olacak...

ÖEY

ÖEY

Üye
Bence MS tüm mağazaları biraraya getirdiği zaman müthiş şeyler olacak. Ben yapabileceklerine inanıyorum. Bu arada ben ilk çıktığı günden beri win8 pro kullanıyorum. Kesinlikle win7 den daha iyi. Bir kere daha hızlı. Bilgisayarım biraz eski olduğu için bir kere kitlenme sorunu yaşadım ve format atmak zorunda kaldım ama aynı sorunu win7'de defalarca yaşamıştım. Ben çok beğendim win8'i herkese tavsiye ederim.

alical33

alical33

Üye
Bence MS tüm mağazaları biraraya getirdiği zaman müthiş şeyler olacak. Ben yapabileceklerine inanıyorum. Bu arada ben ilk çıktığı günden beri win8 pro kullanıyorum. Kesinlikle win7 den daha iyi. Bir kere daha hızlı. Bilgisayarım biraz eski olduğu için bir kere kitlenme sorunu yaşadım ve format atmak zorunda kaldım ama aynı sorunu win7'de defalarca yaşamıştım. Ben çok beğendim win8'i herkese tavsiye ederim.

win8 i kötüleyip duruyorlar ama bence çok iyi ilk çıktığı gün yükseltmiştim çokta memnunum sadece eski oyunlarda sıkıntı çıkarabiliyor. ms de mağaza konusunda win8 pro,rt ve wp mağazalarını birleştirecekk galiba öyle olursa canlı bir mağazamız olacak :)

SonyXperia

SonyXperia

Üye
    Konu Sahibi
win8 i kötüleyip duruyorlar ama bence çok iyi ilk çıktığı gün yükseltmiştim çokta memnunum sadece eski oyunlarda sıkıntı çıkarabiliyor. ms de mağaza konusunda win8 pro,rt ve wp mağazalarını birleştirecekk galiba öyle olursa canlı bir mağazamız olacak :)

ooo bu mükemmel bir haber yavhu. Microsoft solitaire Collection uygulaması çok güzel wp ye gelirse mükkemmel olur :naughty:

- - - Eklendi - - -

Sadece bir günlük alışma sorunu yaşadım sonrası çok eğlenceli geldi bayıldım bu sisteme başlatlı bir masaüstü istemiyorum artık .s

csH

csH

Üye
bende w8 pro kullanıyorum gerçekten çok hızlı ama win7de oynadığım bazı oyunları açmıyor o yüzden win7yi de kurdum ikisini beraber kullanıyorum oyun oynayacağım zaman win7 diğer zamanlar win8 :D

ecel54

ecel54

Üye
bende w8 pro kullanıyorum gerçekten çok hızlı ama win7de oynadığım bazı oyunları açmıyor o yüzden win7yi de kurdum ikisini beraber kullanıyorum oyun oynayacağım zaman win7 diğer zamanlar win8 :D

bazı oyunlarda cr@ck sorun çıkartıyor bazen online oyunsa güvenlik programından. Sen hangi oyunda sorun yaşadın

csH

csH

Üye

bazı oyunlarda cr@ck sorun çıkartıyor bazen online oyunsa güvenlik programından. Sen hangi oyunda sorun yaşadın
counter strike extreme, dirt 2, dirt 3 bi de angry birds vardı 3 tane win7de çalışıyodu win8de çalışmıyor

ecel54

ecel54

Üye
counter strike extreme, dirt 2, dirt 3 bi de angry birds vardı 3 tane win7de çalışıyodu win8de çalışmıyor

countet strike Source, global offensive ve online yükledim heosi çalıştı ama extremeyi bilemeyecem :D . Dirt 2 ve 3 ü yüklemedim. Güzelse yükliyim :ehe . Ne hatası veriyorki bu oyunlar

csH

csH

Üye
valla hatırlamıyorum ki ne hatası olduğunu win7ye geçiyorum oyun oynayacağım zaman dirt ler araba yarışı oyunları ralli tarzında colin mac rae nin devamı :D source çalışıyo bende de ama extreme çalışmıyor işte 8.1le düzelir herhalde

Üst Alt