• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

windows 8 beta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memo252

Üye
    Konu Sahibi
windows 8 beta
windows8 betasının ilk çıktığı tarihte indirdim ve 10 üzerinden 10 ilk olarak açılış hızının 8 saniye olduğu peki bu nasıl oluyor bilgisayarınız açılırken bilgisayarın bilgilerin olduğu bir yer örn. Bios açtığımız yer ışte burası kaldırılmış yani bilgisayrin açma düğmesine basınca karşımıza windows yükleniyor ve 5-10 bilgisayar hazır. Bir diğer özellik ram az kullanması windows 7 yarısınından az kullanıyor. Bence hemen yüklemenizı dilerim yukleyeceginiz adres tam indir sitesinde var.

• Beğen
Tepkiler: emre2021 ve Cezzbedici3

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
daha ayrıntı verebilirmisin

anılbaran

anılbaran

Üye
hımmm

fnldstntn

Üye
Bence 10 üzerinde anca 7 alır hataları çok ama bu sadece developer previev yani güliştirici öngösterimi bub stabil olanı çıktığı zaman 10 uzerinden 20 alır...

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
bende yüklemeye kalkmıştım ama yüklenem yerinde %40ta kalmıştı ilerlememişti bende kapamıştım :D

emre2021

Üye
çok detaya girmeseydin keşke gözlere zarar verebilir :) teşekkürler

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Yazın 2011'de Youtube'den izlemiştim daha çok Tablet PC'ler için uygun görünüyor bana göre.Bence Android'e benzemiş.

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler..

cukuleaks

Üye
Daha adam akıllı çıkmadı windows 8. Ekran kartı , donanımlar vs vs desteklemiyor. Kendi sitesinde yazıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt