Windows 7'ye Yükseltebilir Miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

renac.cep

renac.cep

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7'ye Yükseltebilir Miyim?
Merhabalar
XP artık tarih oluyormuş acaba;
Aşağıdaki gibi olan donanımım ile Windows 7'ye geçiş yapabilir miyim?
Pentium 4, 3 GHz, 2 GB Ram, XP Media Center Edition 2002(Lisanslı) SP2,
ATI Readon 256 MB DDR3 2600XT
Windows 7 yükseltme danışmanı yükledim, tarama yaptı ve
İlgilenmeniz gereken sorun sayısı:2
Özel yükleme gerekiyor gibi sonuç çıktı
Bir de yükleme yapılmadan önce D diskini de yedeklemem gerekir mi?

Uhops

Uhops

Üye
Merhabalar
XP artık tarih oluyormuş acaba;
Aşağıdaki gibi olan donanımım ile Windows 7'ye geçiş yapabilir miyim?
Pentium 4, 3 GHz, 2 GB Ram, XP Media Center Edition 2002(Lisanslı) SP2,
ATI Readon 256 MB DDR3 2600XT
Windows 7 yükseltme danışmanı yükledim, tarama yaptı ve
İlgilenmeniz gereken sorun sayısı:2
Özel yükleme gerekiyor gibi sonuç çıktı
Bir de yükleme yapılmadan önce D diskini de yedeklemem gerekir mi?

fnldstntn

Üye
Özel yükleme dediği sıfırdan yüklemen gerek ve yükleyebilirsin iyi çalışır veya win 8 de yükleyebilirsin daha iyi çalışır...

forcerecon

forcerecon

Üye
Sıfırdan yüklersen hiç bir sorun olmadan yükleyebilirsin.Win 7 yüklerken c diskini biçimlemen yeterli olacaktır.

themardinli

themardinli

Üye
O donanımlarla hayli hayli geçilir hele ki 3GHz CPU hızı off :)

renac.cep

renac.cep

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için teşekkür ederim. Konuyla ilgili çok fazla bilgi sahibi olmasam da Windows 8 daha cazip olur sanırım.
Derken W8 yükseltme yardımcısını indirdim, kurarken bu platform desteklenmiyor uyarısı aldım.

Uhops

Uhops

Üye
Yorumlar için teşekkür ederim. Konuyla ilgili çok fazla bilgi sahibi olmasam da Windows 8 daha cazip olur sanırım.
Derken W8 yükseltme yardımcısını indirdim, kurarken bu platform desteklenmiyor uyarısı aldım.
Bilgisayarınız şu anda Windows 7 çalıştırıyorsa dosyalarınız, uygulamalarınız ve ayarlarınız Windows 8 sürümüne kolayca aktarılır. Bilgisayarınız Windows XP veya Windows Vista çalıştırıyorsa, yükseltme sonrasında uygulamalarınızı yeniden yüklemeniz gerekir.

renac.cep

renac.cep

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 yükledim her şey çok güzeldi ancak ses kartı driver ı desteklemiyor uyatısı aldım ne yaptıysam olmadı. Ben de w7 yükledim sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.

themardinli

themardinli

Üye
Windows 8 yükledim her şey çok güzeldi ancak ses kartı driver ı desteklemiyor uyatısı aldım ne yaptıysam olmadı. Ben de w7 yükledim sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.

Ses kartı driver'ınızın Windows8 uyumlu sürümünü indirseydiniz sorun halledilirdi...

renac.cep

renac.cep

Üye
    Konu Sahibi
Ses kartı driver'ınızın Windows8 uyumlu sürümünü indirseydiniz sorun halledilirdi...

Teşekkürler dostum easy driver diye bir programdan buldum yapacağım ama yine format ve 2-3 saat harcamak istemiyorum. Kararsızım açıkçası

themardinli

themardinli

Üye
fk555897

fk555897

Üye
Windows 7 daha iyi olacaktır senin için.

renac.cep

renac.cep

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. w7 devam

Üst Alt