Windows 7'ye ITunes kurulmuyor

• 12 Ağustos 2014
  • 6601 Okunma
  • 19 Cevap

1. Dün iphone 5s aldım ve bu gün de laptobuma ITunes'i yüklemek istedim . Itunes kurulumu yarıda kalıyor bu hatayı veriyor (resmi tapatalk ile atcam) nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: nikenroll.kz
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Apple sitesinden indir

iPhone ile gönderdi
  3. Apple sitesinden son surumu indirdim ama kurulurken 'another installation' gibi biseyler cikiyor anladigim kadariyla baska bir uygulamA kurulurken bunu kuramazsiniz lutfen kurulumu bitirip sonra deneyiniz gibi biseyler yaziyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Ss at

iPhone ile gönderdi
  5. Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Tapatalk ile yukleyemiyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Yuklerken hata olustu bu fixit eski surum gibi biseyler cikti

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Itunes'i indirdim şimdide bu itunes 64 bit telefonları desteklemiyor filan diye bi yazı çıktı onu nasıl çözebiliriz ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Başka bir yükleme işlemi sürüyor. Bu yüklemeyi yapmadan önce diğerini tamamlamanız gerekmektedir.

Diyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Onu gectim ( gorev yoneticisinden Itunesla ilgili ne varsa kapattim ) sorunsuz yuklendi ama acip telefonu bagladigim zaman 'Bu Iphone 64-bit itunes'in bu surumu 64 bit'i desteklemiyor' gibi hata cikti

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Telefon 5s

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Bilmiyorum. 64 bit işletim sistemi ve 64 bit iTunes birlikte çalışırsa oluyordur belki.

iPhone ile gönderdi
  14. Benim pc 64bit zaten ... Delircem abi ya

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bilgisayarı tanımam gerek anlamam için sorunu. Ben 5 kullanıyorum sorun olmuyor. Telefondan olacağını sanmam

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Benimki laptop windows 7 ultimate 64bit yüklü başka da pek özelliği yok modeli Lenovo ideapad Z580 .

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Demek istediğim neler yaptın bu güne kadar ne yükledin ettin bilmiyorum. Benim kendi kişisel bilgisayarım olsa sorunun ne olduğunu kolayca bulabilirdim. Seninki için de kendin bulacaksın gibi görünüyor sorunu. Ilk defa duyduğum bir şey.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Ohooo abi format atmayalı bayağı oldu ne yükleyip ne yüklemediğimi hatırlamıyorum .
    Ama bununda bi çaresi bulunur inşallah

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Sey bi de itunes dogru calismasi icin baska hangi uygulamalari kurmaliyim

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 04:59