windows 7 ultimate font değiştiremiyorum!!!acil yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 ultimate font değiştiremiyorum!!!acil yardım!!!
arkadaşlar windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum.forum da bulunan WİNDOWS 7 FONT DEĞİŞTİRME programını kullanıyorum.programda kullanmak istediğim font seçip tamam diyorum.pc yi yeniden başlatıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor.c/windows/fonts klasörümde var ayrıca.
Sistem geri yükleme yapmıştım acaba bundan kaynaklanabilir mi?:bilmm

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Programın içeriğinde sorun olabilir veya Font'lar İşletim Sisteminiz tarafından destekli olmayabilir. Onun için hangi yazı tipini kullanmak istiyorsanız, sadece bunu indirin ve C:\Windows\Fonts klasörüne atın ve dosyaların içeriğini açarak yükle deyin.

Şu videodan da gerekli incelemeleri yapın.

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
    Konu Sahibi
program da örneğin;yazı tipimi segoe ui seçiyorum.sonra pc yi yeniden başlatıyorum.ama yazı tipinde hiç bir değişiklik olmuyor.programı tekrar açıp,varsayılan yazı tipini göster diyorum ve segoe ui yazıyor.ama yinede yazı tipi aynı kalıyor...

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
program da örneğin;yazı tipimi segoe ui seçiyorum.sonra pc yi yeniden başlatıyorum.ama yazı tipinde hiç bir değişiklik olmuyor.programı tekrar açıp,varsayılan yazı tipini göster diyorum ve segoe ui yazıyor.ama yinede yazı tipi aynı kalıyor...

Verdiğim videoyu incelerseniz, nasıl yapılacağı hakkında bilgi var ve bende yukarıda nasıl yapılacağını anlattım. Yazı tiplerinin içeriğini açıp, yükle demedikten sonra yazı tipinde bir değişiklik olmaz.

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğim videoyu incelerseniz, nasıl yapılacağı hakkında bilgi var ve bende yukarıda nasıl yapılacağını anlattım. Yazı tiplerinin içeriğini açıp, yükle demedikten sonra yazı tipinde bir değişiklik olmaz.

pc de sistem geri yükleme yaptıktan sonra yazı tipim değişmişti.ben masaüstündeki yazıların tipini değiştirmek istiyorum:bilmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt