windows 7 pc ağ bağlantısı simgesi gözükmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 pc ağ bağlantısı simgesi gözükmüyor
laptobum w10 du ben de win 7 ye düşüreyim dedim ve format attım fakat format attıktan sonra sağ altta gözüken ağ bağlantıları simgesi gözükmüyor wifi ile internet bağlantım var ama altta simge yok ve ses arttırma simgesine bastığımda da o da gözükmüyor internette çok aradım fakat bulamadım driver falan yüklüyorum ama laptoba res attıktan sonra tekrar gidiyor yeniden gözükmesi için ayarlamama gerekiyor varmı bunun kesin çözümü? şu anda tekrar format atmam zor baya yüklü uygulama yükledim çünkü farklı ve kalıcı bir çözümü olan varmı acaba?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Başlat çubuğuna sağ tık özellikler deyip sağ alttaki simgeler ayarlanabiliyordu ya da bildirim merkezinden gözükmesini istediğiniz simgelere-bildirimlere ulaşılabiliyordu.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşın Dediği Gibi Gizlemiş Olabilirsin Wifi Bağli İken Kablolu Bağlantı İşareti Kaybolur Biliyorsundur heralde?

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
onlara çok baktım öyle bi sıkıntı yok malesef saçma bi sorun var hala çözemedim her pc yi kapatıp açtığımda sol alttan bildirim simgeleri kayboluyor ayarlar tam yapılı sürücü de güncel internette bulduğum çözümler de tek seferlik oluyo pc yi kapatana kadar
bu yorumu bile bu şekilde attım yani siz düşünün :)

Üst Alt