Windows 7 kurmak istiyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 kurmak istiyorum...
windows 7 kurmak istiyorum ama benim pc kaldırırmı merak ediyorum ilgilenen varsa söylesin arkadaşlar
sistemim:
1 gb ram
512 ekran kartı
1,81 ghz amd sempron işlemci
sistem bu arkdşlar nasıl uygun mudur ???

:megafon::megafon::megafon::megafon::megafon:

Perfect!

Üye
Kişisel bilgisayarınızda Windows 7 çalıştırmak istemeniz durumunda gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci

1 gigabayt (GB) RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)

16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı

WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik aygıtı

cemorhun

Üye
Çok microsoft vari konuşmayacam ben. Evet sisteminde Windows 7 çalışır ama çalıştığı için beddua ettirir kendine :) Bence XP ye devam...

• Beğen
Tepkiler: PrınceOfPersia
bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
sağol

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
win7 kur hızlıdır seni şaşırtmaz ama bakım yap bak benim en yavaş pc im 512 ram 45 gb harddisk ekrankartı paylaşımlı ve şuanda onu kullanıyorum şuanda da 8 tane sekme açık ve 2 tane virüs programı dahada bir sürü program var yani seninki 10 numara çalışır ve win7 en güzel özelliği bakımını yaparsan bozulmaz yani bozulmayan bi sistem kesinlikle tavsiye ederim. :)

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
teşekkrler arkadaşım sağol

cemorhun

Üye
512 mb ram ve paylaşımlı ekran kartı ile kullanıyosun öyle mi windows 7 yi :D Arkadaşım allah aşkına minimum 1 GB ram isteyen bi işletim sistemini 512 mb ın altında bi ram ile hızlı kullandığını söylemek sence mantıkı mı yani ?

Emperian

Emperian

Üye
arkadaşım sen xpde kal. snin iyiligin için en iyisi. Windows7 ye gecipte rezil olmak ayrı xp de normal kullanmak ayrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt