windows 7 dvd ye nasıl çekilir yardım

 • 22 Mart 2013
 • 1017 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşımdan win7 DVD si aldım kendimede kopyalamak istiyorum nasıl yapılıcak 10 DVD boşa gitti bi türlü çekemiyorum.
   


  Yazan: Mr.Sun
 2. Nero programıyla bunu yapabilirsin. Şöyleki;

  Nero ile diski kopyala seçeneğini kullanarak yapabilirsin.Önce nero aç > diski kopyala > kopyalanacak diski koy>hafızaya alma kopyalaması bitince senden boş dvd koymanı isteyecek.Boş diski koy 5 dk sonra işlem tamamlanır.Aynen sen de kopyasına sahip olmuş olursun orjinal diskin.
   
 3. clone DVD programı ile kopyaladım ama olmadı
   
 4. Win7 dosyalarını iso ya sıkıştır sonrada nero ise yazdırma kısmına gel iso yazdırı seç bukadar..
   
 5. iso kalıbi olarak varsa elinde asphampo burning studio yla çekebılirsin.neroylada olur ama ben asphampo tavsiye ediyorum.
   
 6. windowsun kendi dvd tool programı var kullanımıda oldukça basit eğer elinde iso dosyası varsa o programla yazabilirsin. Eğer iso yoksa iso yapma programı var google amcaya sor o sana gösterir o şekilde dosyaları iso yap sonra programdan hallet kullanımı oldukça basit format atacaksan dvd'ye çekmene bile gerek yok o programla flaş diske boot edip flaş diskten bile format atabilirsin hatta iyi bir flash diskin varsa daha hızlı atar :oke:
   
 7. ben dvd ye çekiyorum ama otomatik başlamıyor teamwiwer ile bana çekebilirmisiniz
   
 8. usb tool ile çekin direk çekerseniz görmez.
   
 9. usb tool ile çekilmiyor dosya iso dosyası değil diyor ama dosyanın özelliklerinde dosya türü iso yazıyor nasıl olacak??
   
 10. iso yapma programları var onunla yap hatta deomon tools ile bile yapabilirsin ya da google'a yaz çıkıyor onunla dosyaların olduğu klasörü seçip iso formatında toplayacaksın sonra usb tools ile dvd ya da flash diske çekiceksin.
   
 11. :good:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 04:01