windows 7 dvd ye nasıl çekilir yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 dvd ye nasıl çekilir yardım
arkadaşımdan win7 DVD si aldım kendimede kopyalamak istiyorum nasıl yapılıcak 10 DVD boşa gitti bi türlü çekemiyorum.

can75

Üye
Nero programıyla bunu yapabilirsin. Şöyleki;

Nero ile diski kopyala seçeneğini kullanarak yapabilirsin.Önce nero aç > diski kopyala > kopyalanacak diski koy>hafızaya alma kopyalaması bitince senden boş dvd koymanı isteyecek.Boş diski koy 5 dk sonra işlem tamamlanır.Aynen sen de kopyasına sahip olmuş olursun orjinal diskin.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Nero programıyla bunu yapabilirsin. Şöyleki;

Nero ile diski kopyala seçeneğini kullanarak yapabilirsin.Önce nero aç > diski kopyala > kopyalanacak diski koy>hafızaya alma kopyalaması bitince senden boş dvd koymanı isteyecek.Boş diski koy 5 dk sonra işlem tamamlanır.Aynen sen de kopyasına sahip olmuş olursun orjinal diskin.
clone DVD programı ile kopyaladım ama olmadı

MrExpert

MrExpert

Üye
Win7 dosyalarını iso ya sıkıştır sonrada nero ise yazdırma kısmına gel iso yazdırı seç bukadar..

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
iso kalıbi olarak varsa elinde asphampo burning studio yla çekebılirsin.neroylada olur ama ben asphampo tavsiye ediyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
windowsun kendi dvd tool programı var kullanımıda oldukça basit eğer elinde iso dosyası varsa o programla yazabilirsin. Eğer iso yoksa iso yapma programı var google amcaya sor o sana gösterir o şekilde dosyaları iso yap sonra programdan hallet kullanımı oldukça basit format atacaksan dvd'ye çekmene bile gerek yok o programla flaş diske boot edip flaş diskten bile format atabilirsin hatta iyi bir flash diskin varsa daha hızlı atar :oke:

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
ben dvd ye çekiyorum ama otomatik başlamıyor teamwiwer ile bana çekebilirmisiniz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
usb tool ile çekin direk çekerseniz görmez.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
usb tool ile çekilmiyor dosya iso dosyası değil diyor ama dosyanın özelliklerinde dosya türü iso yazıyor nasıl olacak??

iso yapma programları var onunla yap hatta deomon tools ile bile yapabilirsin ya da google'a yaz çıkıyor onunla dosyaların olduğu klasörü seçip iso formatında toplayacaksın sonra usb tools ile dvd ya da flash diske çekiceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt