WINDOWS 7 64 BIT 4GB RAM

Sponsorlu Bağlantılar

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
    Konu Sahibi
WINDOWS 7 64 BIT 4GB RAM
Arkadaslar dun laptopumdan hp g62 b26st film izlerken bilgisayar kapandi sonra actim windows baslatiliyoru gectikten sonra ekrana goruntu vermedi ama windowsun sesi geldi ve guvenli modda ag ile guvenli modda falan bilgisayar aciliyor ayriyetten sistem geri yukleme onarma falan herseyi denedim cozemedim yardimci olurmusunuz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ya işletim sistemi ile ilgili ya da hddde sorun var

eğer tüm yolları denediyseniz kurtarmak için
windowsu tekrardan kurun

-Emre

-Emre

Üye
Geri yükleme falan çözüm olmadıysa ama güvenli modda açılıyorsa format atmayı dene. Format da olmazsa sorun ekran kartında olabilir.

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
    Konu Sahibi
Formatta onemli doayalarimi kurtarabilirlermi

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Arkadaslar dun laptopumdan hp g62 b26st film izlerken bilgisayar kapandi sonra actim windows baslatiliyoru gectikten sonra ekrana goruntu vermedi ama windowsun sesi geldi ve guvenli modda ag ile guvenli modda falan bilgisayar aciliyor ayriyetten sistem geri yukleme onarma falan herseyi denedim cozemedim yardimci olurmusunuz
guvenli modda bir sorunla karşılaşmıyorsaniz guvenli mod veya usbden çalisan sistemlerle dosyalar kurtarılabilir:)

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Formatta Windows'un yüklü olduğu sürücüye kurulumu yaparken, hard diski biçimlendirme yapmayın. DVD'yi taktıktan sonra kurulum ekranında kurtar yada Onar gibi bir seçenek var. O seçenek ile kurulumu tamamlarsanız bilgi ve belgelerinize hiç bir şey olmaz.

Ha, eğer bilgisayarınızda çok önemli bilgi veya belge varsa ve sizde kendinize güvenemezseniz bu koduna, bilen birinden mutlaka yardım almayı ihmal etmeyin.

Sorun format ile ilgili ise bu yolla çözersin. Başka bişey çıkarsa onu bilemem tabi.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
başlığı da sorunu açıklayacak şekilde düzenlerseniz daha iyi olur @sebastiyan97 :)

king662002

king662002

Üye
Güvenli modda açıp format at

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
bir program yüklediyseniz veya filmi izlerken kullanılan bir uygulama hata vermiş olabilir. Bu uygulamayı kaldırıp yeniden başlatmayı denediniz mi?

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
    Konu Sahibi
bir program yüklediyseniz veya filmi izlerken kullanılan bir uygulama hata vermiş olabilir. Bu uygulamayı kaldırıp yeniden başlatmayı denediniz mi?
Denedim ve çözüm anakart çipi değişerek bulundu

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum

Üst Alt