Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Zaten şu durumdaydı;
Benim telefon artık ex olma seviyesine geldi, gün içerisinde sürekli reset atıyor. Uğraşmak da istemiyorum. Ne yapsam bilmiyorum.
Ben de uzun zamandır ne format atıyordum ne de yazılım. Önce format attım baktım düzelmemiş dedim yazılım atayım, tabi işin devamında yapılacak işler var bootloader açılacak tekrar win10 yapmak için falan. Sonra işte internals'i kurcalarken bir yerleri yanlış yaptım herhalde. En son başka bir modelin kilidini açmıstım dosyalar karışmıştır belki.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
orjinal dosyaları ile yeniden flşalamayı deneyin bence

og1907

og1907

Üye
Bu yapıda telefon sapıttı ya bataryada sorun var yada başka birşey şarj iyicene problem olmaya başladı %50 gördümmü şarj birden bitiyor uyarısı veriyor telefon kapanıyor tekrar açıldığında %50,den devam ediyor sonra aynı sorun tekrarlıyor ve en sonunda telefon kapanıyor.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bu yapıda telefon sapıttı ya bataryada sorun var yada başka birşey şarj iyicene problem olmaya başladı %50 gördümmü şarj birden bitiyor uyarısı veriyor telefon kapanıyor tekrar açıldığında %50,den devam ediyor sonra aynı sorun tekrarlıyor ve en sonunda telefon kapanıyor.
İsterseniz, pilin şarj durumunu konusunda bilgili birisine ölçtürün..
Pilde sorun yok ise, telefonunuzu sıfırlayın.
Sıfırlama pek çok konuda telefonu rahatlatıyor.
Tüm bunlarda çare olmaz ise ve mümkün ise en iyi telefon yapılarından birini yükleyin(hızlı, yavaş ya da teknik previev)

• Beğen
Tepkiler: og1907
Esendağlı

Esendağlı

Üye
B2X uygulaması ile bataryanı bir test et bence, belki yardımcı olabilir.
B2X-SMARTAPP

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve bozkirdangelen
og1907

og1907

Üye
B2X uygulaması ile bataryanı bir test et bence, belki yardımcı olabilir.
B2X-SMARTAPP
Bu uygulama imei numarasını istiyor ne kadar güvenilir

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar İnsider'da kalmalı mı ? Yoksa artık Release Prewiev'den stabil sürüme mi geçmeli ? Sanırım artık yenilik yok, güncelleme de yok, hatta ses seda yok :allalla:

• Beğen
Tepkiler: mp2934

Ghanelim

Üye
Arkadaşlar İnsider'da kalmalı mı ? Yoksa artık Release Prewiev'den stabil sürüme mi geçmeli ? Sanırım artık yenilik yok, güncelleme de yok, hatta ses seda yok :allalla:
İnseder olmadan en son ki hangi kararlı sürüm yüklenir

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Lumia 640 XL LTE 'ye fall Creators nasil yuklendi.
Ne 950 ne başka bir tanıtım yapmadan

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
MS bu ,dediği ile yaptığı ne zaman aynı oldu ki:)
Aslında nasıl olduğunu ben de anlamadım, bu fall creators a ait 15254.12 çıktığından bu yana bir kaç kez güncelleme kontrolü yaptım ve her seferinde güncelleme yok mesajı çıktı.
Dün akşam, insider i sonlandırdım.. ve interop tools'u kurcaladım, ancak her hangi bir işlem ya da kayıt yapmadım.

Ardından yeniden insider 'i başlattım ve telefonu kapatıp açtım. Güncellemelere girdim ve ekranda "Arm tabanlı phone cihazları için Windows 10 Version 1709 2017-11 Güncelleştirmesi" mesajıyla birlikte güncellemenin yüklenmekte olduğunu gördüm.
Hepsi bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Esendağlı
sahanemir

sahanemir

Üye
gameloft da artık desteğini kesti yıllarca oynadığım oyun pert oldu arkadaş ya tamam ben de hala kullanıyorum lakin bu olmadı yani... lm 930

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Nerede ilk güncelleme heyecanı nerede şimdi ölü toprağı atılmış duran konu. Ulan mikropsoft yatacak yerin yok...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, rainman3545 ve 2 diğerleri
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
MS yeni cihaz da çıkarmayacak dimi artık?

og1907

og1907

Üye
  • Beğen
Tepkiler: remzi33
erhanercan

erhanercan

Üye
bana da preview kanalından geldi 640xl

Üst Alt