Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İndirmeyi iptal edip oyunun mağazadaki sayfasından (indirme kuyruğundan değil) tekrar başlattıktan sonra lisans alınıyor yazana kadar beklemeyi deneyebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: sahanemir

erhanercan

erhanercan

Üye
ilginç ben deneyeyim dedim indiriyor şu anda

sahanemir

sahanemir

Üye
eşimin 1020 si indiriyor mesela ama bende hep hata gene şimdi cihazı sıfırladım demiyorum gene aynısı anlamadım gitti

sahanemir

sahanemir

Üye
rock bey dediğinizi deneyeceğim bir de öyle bakayım sanırım bir o kaldı ya da son çare olarak 8.1 e dönmem gerekebilir istemesem de mecburen yıllardır oynadığım bu oyun var çöpe gitsin istemem....

erhanercan

erhanercan

Üye
rock bey dediğinizi deneyeceğim bir de öyle bakayım sanırım bir o kaldı ya da son çare olarak 8.1 e dönmem gerekebilir istemesem de mecburen yıllardır oynadığım bu oyun var çöpe gitsin istemem....

eğitim ekranında bug var sanırım bir türlü Geçemiyorum bir yer var hiç bir yere tıklanmıyor allahım ya

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
sahanemir

sahanemir

Üye
mükemmel oyundur tavsiye ederim... ben hala sorun yaşıyorum bakalım nasıl olacak..

erhanercan

erhanercan

Üye
mükemmel oyundur tavsiye ederim... ben hala sorun yaşıyorum bakalım nasıl olacak..

Oyunu cok onceden oynardım bayağı yol katetmiştim. Sonra silmistim. Tekrar devam edeyim dedim egitim kısmında bir ekranda kalıyorum öyle

sahanemir

sahanemir

Üye
sil bir daha yükle bugda kaldın ise

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yeni yapıda mesaj geldiğinde bildirim ekranında gönderen kişinin resmi de gözüküyor..
Yeni farkettim. Yoksa daha önceki yapılarda mı geldi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar bugün gün içinde L920 telefonumu şu konu yardımıyla L950XL gösterip Redstone'a yükselttim.
Tavsiye - İnteroop Tools İle Lumia 920 Redstone 1 Yükleme
Sürüm .14393.67 olmuştu. Teli aynı şekilde tekrar L920 gösterip tüm güncellemeleri bitirip tekrar L950XL gösterdim. Sonra Insider ayarlarından hızlı seçip tekrar güncelleme taratınca ...15014.1000 numaralı sürümü buldu ve indiriyor. Acaba L920 telefonum için sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum :) Bir uyarınız var ise yüklemeden önce sizleri dinlemem gerekiyor.

erhanercan

erhanercan

Üye
İndirmeyi iptal edip oyunun mağazadaki sayfasından (indirme kuyruğundan değil) tekrar başlattıktan sonra lisans alınıyor yazana kadar beklemeyi deneyebilir misiniz?

@sahanemir

şu ekranda kalıyorum nereye tıklasam işlemiyor
sanki dokunma yeri ekran dışındaymış gibi

Son düzenleme:
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
mrb arkadaşlar bir konuda yardımınızı isteyecektimde yardımcı olabilirmisiniz lütfen
Tavsiye - İnteroop Tools İle Lumia 920 Redstone 1 Yükleme şu konuda 920'ye redstone yüklemeye çalışıyorum ama
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

burada unlock all bölümünü bir türlü aktif hale getiremiyorum ne yapmam gerekiyor acaba lütfen bir yardım edin arkadaşlar

Ekli dosyalar

sahanemir

sahanemir

Üye
ok işareti ile önceki sayfaya dönemiyor,musun

erhanercan

erhanercan

Üye
Arkadaşlar bugün gün içinde L920 telefonumu şu konu yardımıyla L950XL gösterip Redstone'a yükselttim.
Tavsiye - İnteroop Tools İle Lumia 920 Redstone 1 Yükleme
Sürüm .14393.67 olmuştu. Teli aynı şekilde tekrar L920 gösterip tüm güncellemeleri bitirip tekrar L950XL gösterdim. Sonra Insider ayarlarından hızlı seçip tekrar güncelleme taratınca ...15014.1000 numaralı sürümü buldu ve indiriyor. Acaba L920 telefonum için sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum :) Bir uyarınız var ise yüklemeden önce sizleri dinlemem gerekiyor.

telefonu 640 xl veya 830 fln gösterseydin keşke 950xl gösterdin sistem rami yüzünden kararsızlaşabilir uygulamarda ya da başka seylerde
3gb ram var sanacak

suyunsesi

suyunsesi

Üye
telefonu 640 xl veya 830 fln gösterseydin keşke 950xl gösterdin sistem rami yüzünden kararsızlaşabilir uygulamarda ya da başka seylerde
3gb ram var sanacak
Telefonu tekrar L920 göstereceğim. Yükleme bitince.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yav kimse benim soruma yardım etmeyecekmi ya

erhanercan

erhanercan

Üye
unlock yapmadığım için bilemiyorum @suyunsesi yardımcı olabilir belki

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
mrb arkadaşlar bir konuda yardımınızı isteyecektimde yardımcı olabilirmisiniz lütfen
Tavsiye - İnteroop Tools İle Lumia 920 Redstone 1 Yükleme şu konuda 920'ye redstone yüklemeye çalışıyorum ama

burada unlock all bölümünü bir türlü aktif hale getiremiyorum ne yapmam gerekiyor acaba lütfen bir yardım edin arkadaşlar
Unlock eden veya yapabilen kişilerden ilgili konularda yardım isteseniz. Buradakilerle birlikte (bende dahil) bilgimiz yok. Bir konu var onun linkini veririm az sonra.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve Murat Alper
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
yav kimse benim soruma yardım etmeyecekmi ya
Böyle bir yükleme hiç yapmamakla birlikte
AKlıma şu geldi.. Telefonunuzu geliştirici moduna aldınız mı?
Sanırım bu değişiklik o menüyü aktif hale getirebilir..

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Böyle bir yükleme hiç yapmamakla birlikte
AKlıma şu geldi.. Telefonunuzu geliştirici moduna aldınız mı?
Sanırım bu değişiklik o menüyü aktif hale getirebilir..
geliştirici seçenekleri aktifde şöyle bir hata alıyorum

Ekli dosyalar

Üst Alt