Windows 10 Mobile Evrensel Skype Uygulaması Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Mobile Evrensel Skype Uygulaması Sızdırıldı
Microsoft’un Windows 10 Mobile için geliştirdiği Evrensel Skype uygulamasının linki internete sızdırıldı.

Bu yılın başlarında Ocak ayında Microsoft’un Windows 10 Mobile tanıtımı için düzenlediği etkinliğe geri dönersek, Joe Belfiore’un yaptığı sunumda Skype uygulamasının Windows 10 Mobile ile sisteme entegre edileceği açıklanmıştı. Bugün Messaging Skype Preview uygulamasının Windows Mağaza linki internete sızdırıldı.

Uygulamayı yüklediğiniz andan itibaren otomatik olarak varsayılan mesajlaşma uygulamasının yerini alıyor. Ayrıca uygulama ile birlikte bir de Skype Video Preview uygulaması da otomatik olarak yükleniyor. Bu uygulama sayesinde de sesli ve video aramalarını yapabilirsiniz. Ayrıca telefon rehberinizdeki kişileri aktarabilir, telefon numaranızı üzerinden bulunmanız için telefon numarası doğrulaması yapabilirsiniz.

Her iki uygulamanın genel kullanıcı deneyimi pozitif yönde görünüyor. Mesajlaşma içinde standart sms ve Skype mesajlaşmayı arasında geçiş yapılabiliyor. Sonuç olarak henüz açıklanmamış beta bir uygulama için oldukça başarılı diyebiliriz. Tabi bazı hatalar ve çekmeler de yok değil.

Windows 10 Mobile akıllı telefonunuz için Messaging Skype Preview uygulamasını uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz Fakat Beta olan uygulama için herşeyden önce mevcut mesajlarınızı yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...nsel-skype-uygulamasi-sizdirildi-h205078.html

• Beğen
Tepkiler: ceza87

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Msnnenin Yerini Bir Şekilde Doldurmalıydı Bence Geç Kaldı

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
4MaGuS

4MaGuS

Üye
anlamıyorum bunları amaçları ney uygulama var onun içinde herşey yapılabiliyor birde onu bırakıp şimdi sisteme gömecekler önceden facebookta vardı kaldırdılar şimdi skype daha sonra ilerde yine kaldırırlar bunu yapacağına biraz daha uygulamayı geliştirse daha iyi olur, bu arada bu uygulamanın normal skype uygulamasından farkını ben göremedim böyle bir farkı var mı acaba

papakudioflu

papakudioflu

Admin
anlamıyorum bunları amaçları ney uygulama var onun içinde herşey yapılabiliyor birde onu bırakıp şimdi sisteme gömecekler önceden facebookta vardı kaldırdılar şimdi skype daha sonra ilerde yine kaldırırlar bunu yapacağına biraz daha uygulamayı geliştirse daha iyi olur, bu arada bu uygulamanın normal skype uygulamasından farkını ben göremedim böyle bir farkı var mı acaba
Uygulama sisteme gömülü olmayacak. Sadece varsayılan uygulama olarak atanabilecek. SMS uygulaması yerine bunu kullanabileceksiniz, aynı zamanda video ve sesli aramalar için de kullanılacak. Skype aramaları da zaten yapılabiliyor. İstemeyen kullanıcılar stok uygulamalara geçiş yapabilecek.

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Uygulama sisteme gömülü olmayacak. Sadece varsayılan uygulama olarak atanabilecek. SMS uygulaması yerine bunu kullanabileceksiniz, aynı zamanda video ve sesli aramalar için de kullanılacak. Skype aramaları da zaten yapılabiliyor. İstemeyen kullanıcılar stok uygulamalara geçiş yapabilecek.
Tanıtımdan hatırladığım kadarıyla sadece skype yoktu. Yani diğer geliştiriciler de böyle ayrı ayrı uygulama yayınlayacak ve her uygulamada mesajlaşma+ o uygulama mı olacak yoksa hepsi bir arada olabilecek mi ?

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Microsoft her şeyi batırıyor. Win7 gibi bir sistem varken Win8'i yapıp bilgisayar zevkimizi zehir etti. Msn her ihtiyacımızı karşılarken Skpe'yi alıp Msn'yi kaldırdı. WP'yi zaten istenilen seviyeye bir türlü getiremedi. Nokia'yı aldı ama ilerletemedi. Noluyor bu adamlara anlamadım. Google bir arama motoruyken adamlar Android, Youtubei Yahoo derken dünya devi oldular ve hala gelişiyorlar. Microsoft düşüşü bir türlü engelleyemedi.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tanıtımdan hatırladığım kadarıyla sadece skype yoktu. Yani diğer geliştiriciler de böyle ayrı ayrı uygulama yayınlayacak ve her uygulamada mesajlaşma+ o uygulama mı olacak yoksa hepsi bir arada olabilecek mi ?
Evet bu görevler için üçüncü parti uygulamalara da destek verilecek.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

Üst Alt