Windows 10 Format

Sponsorlu Bağlantılar

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Format
Şu an kullanmakta olduğum windows 10 home single language bilgisayarıma format atacağım. Fotoda görünen en alttaki "ÜRÜN KİMLİĞİ"ni windows 10 yükleme ekranında girersem windows etkinleşir mi ? Kullanmakta olduğum windows, pc'yi aldığımda üzerindeki etkin windows'tu. Yardım ederseniz sevinirim, teşekkürler.

bayon

Üye
şimdi yeni nesil bilgisayarlarda orijinal msdn sürüm kurup format atarsan hiç bir şey yapmadan anakartı gömülü CD-key i otomatik olarak etkinleştiriyor (Windows 8.1 den Windows 10 a ücretsiz yükseltmiş iseniz bile) ama şansa bırakmak istemiyorum dersen bilgisayarına gömülü cd key görme programları var bunları indirip keylerini bir yere kaydedebilirsin senin göstermiş olduğun ürün kimliği değil
yani demek istiyorum ki gönül rahatlığıyla format at otomatik kendi girecektir key i eger yeni bir bilgisayar ise

rainman3545

rainman3545

Üye
Format atmadan önce pcye Microsoft hesabınla giriş yap. Microsoft hesabında da saklı kalıyor. Formattan sonra Microsoft hesabını girince de etkinleşiyor.

wrongroad

Üye
Recovry yap. Ne lisans derdi ne formst derdi kaldın :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Windows 10 medya aracı ile iso oluştur flashla lisansı otomatik aşacaktır ben yaptım herke yok kurulum esnasında anahtarım yok de ilerle kurulum bitsin internete bağlan otomatik etkinleşecektit

wrongroad

Üye
recovery yapınca bilgisayarı aldıgında 8.1 yüklü ise o gelicek tekrar windows 10 a yükseltmek daha zahmetli bence
Bir önceki sürümü yükle ve bilgisayarı sıfırla diye 2 seçenek var. Bilgisayarı sıfırla dersen windows 10 olarak sıfırlanır.

bayon

Üye
Bir önceki sürümü yükle ve bilgisayarı sıfırla diye 2 seçenek var. Bilgisayarı sıfırla dersen windows 10 olarak sıfırlanır.
recovery diyince bilgisayarın kendi özelliği olan recovery den bahsediyorsun sandım

lazye

lazye

Üye
hocam sıfırdan w10 kullansanız bile w10 otomatik olarak key anahtarınızı alıp etkinleşecek zaten kendi mail hesabınızla hiçbirşey yapmak durumunda kalmayacaksınız

Üst Alt