Windows 10 Açılış Ekranında Kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Açılış Ekranında Kalıyor
Herkese iyi günler dilerim maxicep ailesi, dün Asus dizüstü bilgisayarımı guncelledim windows 10creators upgrade sürümüne bugün photoshopda işlerimi yaparken biraz kastı sonra yeniden baslatayim dedim ama bilgisayar açılış ekranında kalıyor o beyaz toplar dönüyor sonra donup kalıyor ne yapabilirim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak; Recovery (kurtarma) medyanız var ise kullanarak sisteminizi kurtarabilir, yok cihazınızın üreticisine başvurarak talepte bulunabilirsiniz. Ek olarak; ve makalelerindeki belirtilen adımları uygulayarak sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemleyiniz.

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak; Recovery (kurtarma) medyanız var ise kullanarak sisteminizi kurtarabilir, yok cihazınızın üreticisine başvurarak talepte bulunabilirsiniz. Ek olarak; ve makalelerindeki belirtilen adımları uygulayarak sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemleyiniz.

Yardımınız için çok teşekkür ederim;
Bilgisayarımı güvenli modda baslattigimda intel ekran kartimin driverinin creators upgrade ile uyumsuz olduğunu tespit ettim. Ekran kartını güncelleyerek sorunu çözmüş bulunmaktayım, eğer aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa bana konu altından yazabilirler, tekrar teşekkür eder iyi forumlar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Benimde Crators Upate'nin ardından Yeniden Başlatma süresi iyice arttı. Ama sizinki gibi çok büyük bir sorun ile karsilasmadim.
Sadece Yeniden Başlat Dediğimde Çok fazla Siyah ekranda bekliyorum onun haricinde Normal Başlatma da çok fazla beklemiyorum.
En iyisi en Baştan Windows 10 kurun
indirebilirsiniz.

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Benimde Crators Upate'nin ardından Yeniden Başlatma süresi iyice arttı. Ama sizinki gibi çok büyük Hata ile karsilasmadim.
En iyisi en Baştan Windows 10 kurun
indirebilirsiniz.

Aylarca creators update haberi yapta bizi böyle madur bırak, sende bir garipsin Microsoft, eski sürüme dönme imkanı veriyor ayarlardan bakabilirsiniz ben silmiştim, ayrıca link için teşekkürler...

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Aylarca creators update haberi yapta bizi böyle madur bırak, sende bir garipsin Microsoft, eski sürüme dönme imkanı veriyor ayarlardan bakabilirsiniz ben silmiştim, ayrıca link için teşekkürler...
Eski sürüme Arık donmem mümkün değil Windows. Old. Klosorunu ve Yükseltme verilerini sildim (Yer Kazanmak İçin).
Link içinde Rica ederim.
Bu arada kullandığınız Asus Modeli nedir ?

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Eski sürüme Arık donmem mümkün değil Windows. Old. Klosorunu ve Yükseltme verilerini sildim (Yer Kazanmak İçin).
Link içinde Rica ederim.
Bu arada kullandığınız Asus Modeli nedir ?
Bende silmiştim sonra pişman oldum. Bilgisayarımın modeli N551VW

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Son düzenleme:
gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şahsen ben senin yerinde olsam Windows 10'dan tamamen kurtulup Windows 7'ye geri dönerim. Windows 10'dan benimde çok başım ağırdı. Açılış ekranında takılıp kalmalar, ekran kartı sürücüsü uyumsuzluğu, bir süre sonra Windows 10 kullanılmaz hale geliyor zaten resim açmak istiyorum ya açıyor ya da iki saatte açmayıp hata veriyor Windows 7'ye geri döndüm eğer ayarları yaparsan ve sürekli bakımını eksik etmezsen son derece stabil çalışan bir Windows 7'ye sahip olabilirsin. Benim Windows 7 şu anda 30 saniyede açılıyor. İstersen sana nasıl yaptığımı anlatabilirim.

gıgun

gıgun

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen ben senin yerinde olsam Windows 10'dan tamamen kurtulup Windows 7'ye geri dönerim. Windows 10'dan benimde çok başım ağırdı. Açılış ekranında takılıp kalmalar, ekran kartı sürücüsü uyumsuzluğu, bir süre sonra Windows 10 kullanılmaz hale geliyor zaten resim açmak istiyorum ya açıyor ya da iki saatte açmayıp hata veriyor Windows 7'ye geri döndüm eğer ayarları yaparsan ve sürekli bakımını eksik etmezsen son derece stabil çalışan bir Windows 7'ye sahip olabilirsin. Benim Windows 7 şu anda 30 saniyede açılıyor. İstersen sana nasıl yaptığımı anlatabilirim.

Lisans sorunu yasamadiniz mı ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Lisans sorunu yasamadiniz mı ?
Hayır hiç yaşamadım bende bir aktivasyon programı var her seferinde onla aktive ediyorum sorunsuz kullanıyorum şu anda bütün güncellemeleri kurulu, sorunsuz çalışan bir Windows 7 var bende. Hatta şu kadarını söyleyeyim ben bu Windows 7'den bedava Windows 10'a geçiş yaptım orjinal olarak aktivasyonunu yaptı. Şimdi istediğim zaman aktivasyonu yapılmış Windows 10 kurup kullanabiliyorum ancak Windows 10 bir dünya sorunlarla dolu bir işletim sistemi.

Üst Alt