Tavsiye Windos phone Market yorumları :) Gülmekten Çatlicaksiniz

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Windos phone Market yorumları :) Gülmekten Çatlicaksiniz
Böyle bir video var youtubede WP kullanıcılari bu videodaki yorumlar dogru mu? Wp telefonum olmadıgı icin bu yorumları görme şansım varmı

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:

caps6

caps6

Üye
ücretli uygulamalar konusunda haklılar :D bende bir ara htc 8x alacaktım sonra moto g aldım

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
E araştırmadan alan kesim çok fazla. Normal böyle yorumlar.

MaxipmaN

Üye
Symbiana diss atan ms nin hazin sonu

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Adamlar 1 yıdır İnstagram Betayi kullanıyormuş , Androide her gün güncelleme geliyor nerdeyse mesela 2-3 hafta önce geldi tüm arayüz degişti :D
ücretli uygulamalar konusunda haklılar :D bende bir ara htc 8x alacaktım sonra moto g aldım

Moto Droid Turbo harika ya cok hoşuma gidoyor uygun fiyattan girerse Galaxy S5 imi satıp almayı bile düşünüyorum :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Moto nihayet biraz toparlandi

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Motorola rekabeti kızıştıran firmalardan. LG ile ikisi fena işler yapıolar şusıralar.

0MG90

0MG90

Üye
Öyle demeyin onların marketi gelişiyor ve sistemleri stabil :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Beklentilerini bilmeyen kullanıcıları görüyoruz...

• Beğen
Tepkiler: Invoke
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve MaxipmaN
aleranol

aleranol

Üye
İsminin ne olduğu o kadar önemli mi? Haklısınız androide sürekli güncelleme çıkıyor ama hala düşük internet hızında yüklemelerde sorun yaşanıyor. Wpde belki beta olabilir ama arkadaşlarımda kullanırken böyle bir sorun rastlamadım nedense

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
İsminin ne olduğu o kadar önemli mi? Haklısınız androide sürekli güncelleme çıkıyor ama hala düşük internet hızında yüklemelerde sorun yaşanıyor. Wpde belki beta olabilir ama arkadaşlarımda kullanırken böyle bir sorun rastlamadım nedense
Wp magazasına giripte Instgaram betanin yorumlarına bakarmısın nasıl küfürler var. daha dm bile yok ne diyimki...

emz

emz

Üye
Öyle demeyin onların marketi gelişiyor ve sistemleri stabil :D

Sende mi Bürütüs??? Bir zamanlar aramızdaydın unutma lütfen :( Bunu beklemezdim. Videodaki olay ne? Ben izleyemiyorum. Mobil net var sadece. Açıklar mısınız?:hmmm

Emre

Üye
:kop:

Son düzenleme:
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Sende mi Bürütüs??? Bir zamanlar aramızdaydın unutma lütfen :( Bunu beklemezdim. Videodaki olay ne? Ben izleyemiyorum. Mobil net var sadece. Açıklar mısınız?:hmmm
Beklentilerini ve aldığı sistemin özelliklerini bilmeyen kişilerin yaptıkları olumsuz yorumlar var.

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Beklentilerini ve aldığı sistemin özelliklerini bilmeyen kişilerin yaptıkları olumsuz yorumlar var.

Ben severek ve bilerek aldım. Ki şu an kullandığım 525 ikinci telefonum. Daha sorununu görmedim. Mağaza konusunda da laf etmiyorum. Tamam uygulamalar eksik ama kendine göre karlı olduğu çok nokta var. Noktaları merak eden olursa yazarım. Milletin yapamadığı onlarca şeyi ben aşırı basit şekilde yapıyorum sistem sayesinde. Eğer kullanamıyorsa bu sistemin değil kullananın suçu. Eksiklerinin yanında bir o kadar da artıları var ama artıyı bilip kullanamayan eksiklerini görüp laf atıyor:)

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve RetaXter
aleranol

aleranol

Üye
Android markette de çok sevimli küfürler oluyor :)
Kullanmayı bilmeyen insanlar oldukça olacak bunlar. Benim izlenimlerim çok da bi eksiği olmadığı yönünde. Ve ayrıca bu wp sisteminin bir problemi değil uygulamayı çıkartan firma olan instagramın gerekli desteği vermemesiyle alakalı. Bu uygulama yüzünden wp sistemine gülmek dalga geçmeye çalışmak biraz komik olmuş doğrusu

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şimdi bu adama ben ne diyeyim!!!

Üst Alt