Win7 kablosuz ağa bağlanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m-eri

Üye
    Konu Sahibi
Win7 kablosuz ağa bağlanma sorunu
arkadaşlar başka sitelerde de araştırdım benim gibi bu sorunu yaşayan kişiler var.

problem şu laptopum benim kablosuz ağımı görmüyor ancak başka wireless ağları görebiliyor sadece benim ağımı görmüyor. görmediği içinde doğal olarak bağlanamıyorum. ama başka bilgisayarlar görüyor benim wifiyi.

(not: laptop 4 yıllık falan. daha önce bu ağa bağlanıyordu sonra bazen bağlanmamaya başladı ancak yeniden başlatınca bağlanabiliyordu şimdi ise hiç bağlanmıyor.)

Android Police

Android Police

Üye
bilgisayarda wlan'ı kapa aç butonları var bazı yerlerde yanlışlıkla onlardan birine basmış olabilirsin

restmod

restmod

Üye
Agin adini gizli yapmissin buyuk ihtimal aglarin oldugu listeye tikla sag altta en altinda diger aglari tikla aginin adini yaz ole baglanmayi dene

m-eri

Üye
    Konu Sahibi
Birde onu deneyim o zaman Sağol

- - - Eklendi - - -

Agin adini gizli yapmissin buyuk ihtimal aglarin oldugu listeye tikla sag altta en altinda diger aglari tikla aginin adini yaz ole baglanmayi dene

Yok o da olmadı zaten ben telden kendi ağıma bağlayım ama sadece benim laptop görmüyor.

restmod

restmod

Üye
Bide seyi dene sag altta aglara tikla ag ve paylasim merkezi yazana tikla cikan sayfada solda kablosuz aglari yonete tikla orda simdiye kadar baglandigin aglarin listesi cikcak onlarin hepsini sil onu dene bakalim bide

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt