Win 7 ultimatede 8.1 e geçiş tavsiye edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Win 7 ultimatede 8.1 e geçiş tavsiye edermisiniz
Arkadaşlar win 2007 ultimate kullanıyorum 8.1 single languange ye geçmeyi düşünüyorum,tavsiye eder misiniz ?
Oyunlarda uyumsuzluk sorunu yaparmı ?

byAndroid

byAndroid

Üye
8.1 pro ya geç iyidir

turancen

turancen

Üye
Arkadaşında dediği gibi 8.1 pro geçmeni öneririm :D oyunlardaki performansı mükemmeldir :D

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır tavsiyenizi esirgemediğiniz için teşekkür ediyorum.Haftaya eve dönünce ekran kartını değiştirip 8.1 e geçiyorum o zaman.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Tamamdır tavsiyenizi esirgemediğiniz için teşekkür ediyorum.Haftaya eve dönünce ekran kartını değiştirip 8.1 e geçiyorum o zaman.
w10 insider prwiew tavsiye ederim 29 temmuzda otomatik olarak pro sürüme yükseltir ve pro sürümü süresiz olarak ücretsiz kullanabilirsin win 8.1 yüklersen sattin yanındaki ikonlardan windows simgesine tıklayarak windows 10a kayıt olabirsin 29 temmuzda otomatik indirilir ve yine süresiz olarak ücretsiz kullanabilirsin:)

turancen

turancen

Üye
w10 insider prwiew tavsiye ederim 29 temmuzda otomatik olarak pro sürüme yükseltir ve pro sürümü süresiz olarak ücretsiz kullanabilirsin win 8.1 yüklersen sattin yanındaki ikonlardan windows simgesine tıklayarak windows 10a kayıt olabirsin 29 temmuzda otomatik indirilir ve yine süresiz olarak ücretsiz kullanabilirsin:)
Süresiz değil kardeş, yanlış anlaşılma olmasın 1 yıl boyunca kullanabiliyorsun, sonra lisans ücreti ödemek gerek.

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 oyunlarla uyumsuz.8.1 daha mantıklı benim için.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Süresiz değil kardeş, yanlış anlaşılma olmasın 1 yıl boyunca kullanabiliyorsun, sonra lisans ücreti ödemek gerek.
Yanlış bilgi vermeyelim. 1 sene içinde geçen lisans sahibi olacak. Eğer geçiş yapılmazsa 1 sene sonra ücret verilecek.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

Üst Alt