wildfire s hakkında ????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

05merzifon05

Üye
    Konu Sahibi
wildfire s hakkında ????
selamun aleykum ben geçen gün orjinal
roma döneyim diye telefona biseyler yaptım
şimdi recorvy menüsunu açınca relock yazıyo ve
telefonun sistem dosyalarının hiç birini
silemiyorum aslında telefonum rootlu ama
neden silemedigimi anlayamadım

relax_1_8

relax_1_8

Üye
Orjinal rom u da recovery menusunden stock gibi yukleyemez misin? Neden sistem dosyalarini silmeye calisiyorsun? Hafiza kartina at orjinal romu recovery den yada cwm den yuklenebilir diye dusunuyorum daha once denemedim ama... Yanlisim varssa bilen arkadas duzeltsin.

05merzifon05

Üye
    Konu Sahibi
demek istedigim o değildi ama ilginç için teEkkur ederim bilader

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
relocked yaptığın için silemiyorsun..bootloader kilidini tekrar açman lazım..yani relocked yazan yerde unlocked yazmalı.

relax_1_8

relax_1_8

Üye
relocked yaptığın için silemiyorsun..bootloader kilidini tekrar açman lazım..yani relocked yazan yerde unlocked yazmalı.

Hocam belki dogru soyluyor olabilirsin fakat cihaz rootlu diyor arkadas. Rootu ancak bootloader kilidini kaldirarak yapabilir. Arkdsin dedigine gore cihaz zaten rootlu baska birsey olabilir sorun.

05merzifon05

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben telefonu 1 sene felan önce rootladım daha sonra bazı romlar yükledik ama beğenmedim ve 2.3.3 surumune geri geçmeyi gördüm itfada bilgisayara bağlayıp komutlar girip 2.3.3 dosyasını bilgisayardan açıp yapılıyodu ben belli bir yere kadar geldim telefonda relock oldu fakat daha sonra telefon kapandı geri açtım aynı işlemi bi daha yapmak için fakat yine kapandi bende vazgeçtim bu işi yapmaktan be sonra relock olarak kaldı ama cwm den ROM felan yükleyebiliyorum fakat sistem dosyalarına dokunamiyorum

relax_1_8

relax_1_8

Üye
hocam ben telefonu 1 sene felan önce rootladım daha sonra bazı romlar yükledik ama beğenmedim ve 2.3.3 surumune geri geçmeyi gördüm itfada bilgisayara bağlayıp komutlar girip 2.3.3 dosyasını bilgisayardan açıp yapılıyodu ben belli bir yere kadar geldim telefonda relock oldu fakat daha sonra telefon kapandı geri açtım aynı işlemi bi daha yapmak için fakat yine kapandi bende vazgeçtim bu işi yapmaktan be sonra relock olarak kaldı ama cwm den ROM felan yükleyebiliyorum fakat sistem dosyalarına dokunamiyorum

Unlock root v3 uygulamasiyla cihazi tekrar rootlayin o zaman butun cihazlari root eder bu uygulama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...