WIKITUDE World Browser v1.00(3)Iphone Da Var Android De Var Sonunda N97 N97 Mini İçin Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
WIKITUDE World Browser v1.00(3)Iphone Da Var Android De Var Sonunda N97 N97 Mini İçin Çıktı

Videoyu İzleyin Her Şey Anlatılıyor Ve Programın Ne İşe Yaradığı

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: elcerato, dellos2001, izermen ve 5 diğerleri

usulsuzcocuk

Üye
n97 olsaydı gguzel olurdu androıd de vardı

beyazcurt

beyazcurt

Üye
SAĞOLASIN KARDEŞİM ELLERİN DERT GÖRMESİNDE KEŞKE VİDEO YA PASLAMAK YERİNE BİRAZ AÇIKLAMA GETİRMİŞ OLSAN :d TEKRAR SAĞOL KOLAY GELE

--------------- Ekleme ---------------

Ha buarada sölemeyi unuttum proramı yükledim sorunsuz yüklendi ve açıldı yanlız proyu açarken ayarlar gibi bir kısma geliyor ve camera seceneğini işaretlediğimiz zaman çıkan bi yazı var sanırım gps açıl değil gibi bişi diyo ama olduğum yerde malesef uydu ile aramıza kara kedi giriyo görüşeiyoz dışarı çıkar çıkmaz deniyip gerek li dip notu düşerim tekrar kolay gele...

--------------- Ekleme ---------------

Ovi Store’da yayınlanan ve daha önce Iphone ve Android için de yayınlanmış olan Wikitude uygulaması ile, telefonunuzun kamerasını , pusulasını ve gps özelliğini kullanarak bulunduğunuz yerin etrafındaki önemli mekanlar hakkında anında bilgi alabiliyorsunuz.
Örnek verecek olursak: Diyelim boğazda bu uygulamayı açtınız ve kameranızı saraylara yönlendirdiniz. Sarayların üstünde baloncuk çıkıyor ve örneğin wikipedia dan saray hakkında bilgi alıyorsunuz.

bilgi olsun diye ekliyorum internette bunun la ilgili bu açıklama yapılmış deneyip bakıcaz

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
evet youtube videosunu ben izledim anladım senın acıklamanda ıyı olmus sagol

ermanfb

Üye
5800 da çalışırmı acaba?

altun0058

Üye
arkadaşlar bende orginal deil ama çinde deil made in finland yazıo 1 haftalı n97 var.alamk isteyen arkadaşlara duyurulu 1 hafta önce 400 tl ye aldım.250 tl ye satıyorum.:oke:

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
arkadaşlar bende orginal deil ama çinde deil made in finland yazıo 1 haftalı n97 var.alamk isteyen arkadaşlara duyurulu 1 hafta önce 400 tl ye aldım.250 tl ye satıyorum.:oke:

n97 hemde

ilginc cin malıda degil diyorsun zaten nokianin fabrikası finlandiya üstelik 250 tl neden satıyorsun peki satma amacın nedir ayroca resimlerini eklermisin buaray:oke:

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
5800 ıcın olanı yok malesef

yalnızca

yalnızca

Üye
kardeş ben bu uygulamayı 02.05.2010 tarihinde telefonoma yükledim fakat siteye ekleyemedim emegine sağlık teşekkürler...

Cengizt

Cengizt

Üye
Tersekkürler Ali... N97 ve N97 minide denedim... Cok ama cok güzel calisiyor... (Almanyada tabi).

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim cengiz iyi kullanımlar

''zeus''

''zeus''

Üye
keşke , 5800 da da çalışsa , yükledim ama donuyo , tekrar açmayı deneyince hata veriyo ... Buna benzer bir uygulama varsa lütfen söylermisiniz ? |-)

Üst Alt