Wifi'me Kim Bağlı? Who Use My Wifi Pro ?= Network Scanner

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Wifi ağımıza kimlerin bağlı olduğu görmek , internet hırsızların önüne geçmek artık elinizde. Who use wifi programı reklamsız olması detaylı arama yapabilmesi ile ön plana çıkıyor. Sadece kablosuz cihazları da değil. Kablolu cihazları da görüyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Pro sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: rear2011, Yusuf_EMRE, kartal3x ve 2 diğerleri
arslan3332

arslan3332

Üye
Teşekkürler indirdim telefona yüklenmedi Playstore linki varmı?
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
 
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunun Pcde Olanıda Var Oda Güzel.Mobilde Modem Arayüzünden Bakıyordum Ben :)
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

aycan54

Üye
Teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt