Yardım Wifi'den Modemde port açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
Wifi'den Modemde port açmak
Arkadaşlar wifi adaptörüm ile alt komşunun modemine bağlanıyorum gerek oyun veya bazı programlar için port açmam gerekiyor modem arayüzüne giriş yapabiliyorum ama port açma sayfasında kalıyorum tcp udp denemediğim yöntem kalmadı herşeyi yapıyorum ama port kapalı diyor nerde hata yapıyorum yardım edebilecek arkadaşlara TeamWiever desteği sunabilirim.

Modem marka ve modeli : ZyXEL P-660W-T1 v3_IPv6 Internet Sharing Gateway

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
konu açmak istemedim port nedir diğer kaynaklardan anlamadım türkçe bir şekilde anlatır misiniz

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
PORT Modemden açılan bi kapı gibi, mesela bazı oyun ve programların gerekli yere bağlanabilmeleri için Modemden açılan PORT numarasına ihtiyaç duyarlar ve o numaradan pc ye bağlanarak veri alışverişinde bulunurlar, bir nevi yol gibi

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
EngineeringGirl

EngineeringGirl

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burada video var senin model modemden

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
Youtube da buna benzer bi kaç Video yoluyla açma işlemlerini yaptım belki doğru belki yanlış ama yinede kapalı gösteriyor du yinede tşk bide bu videoya bakayım

mami944

mami944

Üye
Modemin sana atadığı İpyi bul ona aç ondan sana bağlansın ... bu arada şu seçenekleri bi kurcala hangisi var ise PORT routing - yönlendirme ve ya internet seçenekleri bu arada kendi windows güvenlik duvarındanda izin ver ...

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
    Konu Sahibi
herseyi denedim heryeri kurcaladım bazı videolardaki ayarların tıpatıp aynısını yaptım yaptığım ayara göre port açık olması gerek ama çeşitli site ve programlardan sorguladığim kadarıyla port kapalı diyor çok uğraştım ama sonra vazgeçtim tabi, rat programlarıyla ilgili port açmaya çalıştım ama olmadı konuya ilginiz için teşekkürler...

Üst Alt