Uygulama Wifi ye bağlanan cihazları görme

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Wifi ye bağlanan cihazları görme
Arkadaşlar bir ara yüklemişdim tel değişince unuttum programın adını telefona yüklemişdim android tel. Wifi ağındaki tüm cihazları görebiliyordum ve istemediğim cihazı banlıyabiliyordum varmı bildiğiniz böyle bir program?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Play store hesabınız hala kullandığınız ise play store uygulamasına girip uygulamalar sekmesinden kitaplık içerisine bakarak önceden yüklediğiniz uygulamaları görebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ismailsevinc
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Play store hesabınız hala kullandığınız ise play store uygulamasına girip uygulamalar sekmesinden kitaplık içerisine bakarak önceden yüklediğiniz uygulamaları görebilirsiniz.
Apk olarak indirmişdim play storeden değil

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Who use my wifi programı var. Banlamak için modem arayüzüne girmeniz lazım

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir

M.F.E

Üye
Netcut olabilir mi?

• Beğen
denizci35

denizci35

Üye
Arcai netcut kullan hem istersen bağlantısını kesersin hemde istersen internet hızını düşürebilirsin yanlız bunun için ve root gerekli, sadece göreyim istiyorsan Google play Store'dan fing isimli programı yükleyebilirsin fing root istemez ama internetten falan atmaz sadece gösterir kim bağlı

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Fing olabilir mi uygulamanın adı?

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir ve Silinen Üye 2643147
denizci35

denizci35

Üye
Adı Fing ama bence uygulamaya gerek yok modem arayüzünden yönetebilirsin

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir, Silinen Üye 777448 ve MAERKEK
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Arcai netcut kullan hem istersen bağlantısını kesersin hemde istersen internet hızını düşürebilirsin yanlız bunun için ve root gerekli, sadece göreyim istiyorsan Google play Store'dan fing isimli programı yükleyebilirsin fing root istemez ama internetten falan atmaz sadece gösterir kim bağlı
Root gerekmesi kötü oldu ben rotsuz netten atabiliyordum bahsettiğğm pro ile

denizci35

denizci35

Üye
Wifikill diye bir program var ayrıyetten
Mesaj birleştirildi:

aradığın program o mu acaba bilemiyorum

• Beğen

Üst Alt