wifi sifresini unuttum lütfen yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
wifi sifresini unuttum lütfen yardım edin
arkadaşlar ben bilgisayarımda ttnet internet kullanıyorum ve 3 gün önce cepten wifi ile baglanıyordum amam suan baglanamıyorum şifremi unuttum bana yardım edermisiniz musteri hizmetlerini neden aramadın diye soracak olursanız 1 gün sonra ttnet müsteri aradım bana modemin modelini markasını sordular onlara öyledigimde bu modemle ilgili destegimiz yoktur dediler ve bende o modemin teknik servisini internet ten araştırmaya karar verdim ve baktım ankarada teknik servis yokmuş bende sadece istanbulda varmış bende ankarada oturuyorum bi teknik serviis içinde istanbula gidemem bana yardım edermisiniz nasıl yapabilirim ayrıca bilgisayarımdada wifi yok bilgisayarımda kabloludan baglanıyorum sadece cepte wifiden baglanıyorum lütfen bana yardım edin wifi adım ibocan oturdugum yer ankara etimesgut etiler lütfen yardım edin

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Modemin ismini kod olarak belirt bakalım. konuya tekrar dönerim sonra

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
car 854 ama bılgısayarda vıfı yok

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Kardeş modemin cd si varsa eğer ezsetup wizard tıklayıp moem kurulumuna geç, wirelees bölümü gelince tekrar kendine bir 64 bit güvenlik sitilinde şifre belirle, ve kullanmaya devam et. yok cd yoksa tarayıcı kısmına yazıp moden arayüzüne girip yap kullanıcı adı ve şifre admin admin.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım modem bızde degıl arkadasın evınde bıxzım odem onlardan ortak kullanıyoruz

----------Eklendi @ 16:47:56 ---------- Yazıldı @ 16:46:05 ----------

modem bızımde ınternet onların sıfresını bız koyduyduk

----------Eklendi @ 16:48:52 ---------- Yazıldı @ 16:47:56 ----------

ama suan bılgısayardan gıremıyorum bılgısayar tamırde teknık servıste

----------Eklendi @ 17:24:48 ---------- Yazıldı @ 16:48:52 ----------

tamır cıye sordum 2 aydan once yapılmaz dedı parca marca gelecek dedı babmda satacakmıs bılgısayarı ama nasıl sıfresını degıstırırım yyardım edın

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Modem onlardaysa sende onlardaki pc den girip yap işlemleri.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
aksam 10 nasıl yapıyım onlara gıdım

----------Eklendi @ 21:47:15 ---------- Yazıldı @ 21:46:51 ----------

cepten olmazmı

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Cepten olmaz kerdeş modemin ara yüzüne gireceksin, yada modem cd sini takıp tekrar kurup kuruncada şifre belirleyeceksin.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
sıdı yok da yınde cok saol yadrımın ıcın allah razı olsun

----------Eklendi @ 14:07:37 ---------- Yazıldı @ 14:06:25 ----------

1 ay sonra yaparım 1 aylıgına memlekete gittiler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
cd sizde yaparsın sorun olmaz ip numarası ile explorer ara yüzünden modemi ayarlayabilirsin.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
tam detaylı anlatırmısınız

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bı yardım edın modem sıfırlandı nasıl gerı kuracam cd yok bende lutfen ayrıntılı bı anlatırmısınız

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Arkadasim Ayni Sorun Benimde Basima Gelmisti Sifreleyip Unutmustum Wireless Sifremi .. Ve Baqlanamiyordum Modem Bendeydi Ama Arayuze Giremiyordum ..

Hata Veriyordu Cunku Girerken Sifre Sorduqu Icin Bende Sifreyi Bilmiyordumm .. :)

Modemi Ya Resetleyip Yeniden Kuracaksin .. Yada Arayuze Bi Sekilde Gireceksin .. Reswan Arkadas Dediqin Olmasi Icin Modemde 23. Portun Acik Olmasi Gerekiyordu Galiba .. Ama Denemek Lazimm ..

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim Ayni Sorun Benimde Basima Gelmisti Sifreleyip Unutmustum Wireless Sifremi .. Ve Baqlanamiyordum Modem Bendeydi Ama Arayuze Giremiyordum ..

Hata Veriyordu Cunku Girerken Sifre Sorduqu Icin Bende Sifreyi Bilmiyordumm .. :)

Modemi Ya Resetleyip Yeniden Kuracaksin .. Yada Arayuze Bi Sekilde Gireceksin .. Reswan Arkadas Dediqin Olmasi Icin Modemde 23. Portun Acik Olmasi Gerekiyordu Galiba .. Ama Denemek Lazimm ..

benım modeme reset atıldı