Uygulama Wi-Fi sinyal arttırıcı program

Sponsorlu Bağlantılar

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Wi-Fi sinyal arttırıcı program
İnterneti komşu ile ortak kullanıyoruz ve modem komşuda. Benim odamdan internet tek çubuk çekiyor o da telefonu yere doğru uzatinca oluyor hic konforlu bir pozisyon değil :karisti:

Telefonun sinyali daha güçlü almasını sağlayan bir program var mı? Daha fazla şarj falan yemesi sorun değil yatakta rahat rahat internete girebileyim de:kotu:

hasaneness

hasaneness

Üye
İnterneti komşu ile ortak kullanıyoruz ve modem komşuda. Benim odamdan internet tek çubuk çekiyor o da telefonu yere doğru uzatinca oluyor hic konforlu bir pozisyon değil :karisti:

Telefonun sinyali daha güçlü almasını sağlayan bir program var mı? Daha fazla şarj falan yemesi sorun değil yatakta rahat rahat internete girebileyim de:kotu:
Komsuna soyle sanirim alt katinizda modemin altina bildigimiz metal firin tepsisi koysun bende ise yaramisti deneyebilirsin :)

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Modemin Komşuda Olması Kötü Tek Bir Çözüm Yolu Var Modemi Değiştirip Daha İyi Bir Çekim Sağlayan Modem Almanız Google Play'de İşe Yaramayan Bir Sürü Aldatıcı Proğram Var Kanmayınız Kullanmayınız

hasaneness

hasaneness

Üye
Komşu biraz agresif muhatap olmak istemiyorum :gun1:
Televizyonda daha onceden bisey gormustum prize kutu takiyosun ufak bisey ve senin ag gucunu artiriyordu bikere gordum sadece bi arastir istersen.

TrabLusGarP Samet2014

Üye
aynen bir program filan yokmu bi çare bulun bendede öyle ya yan odadan televizyon izlerken internette takılamıyordum ama şimdi tablet bozuldu ama yeni tablet alacağım inşallah ondada öyle olmaz.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Modemin dbi'yı Zayıf Çekmiyor. Lazım Olan Şey Yüksek Frekansta Sinyali 5 dbi Ve Üzeri Bir Modem Almak

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
öylede bizde olsa modem alttakinlerde onlarda gidip söyleyemiyorsun adam zaten peşin vermiş kaç ayın parasını biz yeni taşındıkta kat aldık yeni bağlattık bilgisiyara internet ama bilgisiyar çok eski ve yavaş yani bilgisiyar alınca modem alcam tek başıma kullancam.

O Zaman Roter'lı Modem Alıcan Komşudan Kabloyu (ethernet) Eve Kadar Çekeceksin Bilgisayara Bağlayıp Kablosuza Ayarlıcan Sen Başta Hata Etmişsin Keşke 5 dbi Modem Alsaymışsın Yani Sana Maliyet Çıkar Bu Dediğimden Sen En İyisi Komşuyla Bir Konuş

TrabLusGarP Samet2014

Üye
adam zaten modem aldı bi ara aşağıdan bozulmuş bi daha yeni modem aldı parasıyla onun için bişey demiyorum.Zaten adam aldığında biz bu binaya taşınmamızdık kredi filan çekiyorduk tapuyu almak için 1 hafta sonra taşındık biz
.

kolpaspor

Üye
Kardeş yazılımsal olarak bildiğim kadarıyla bu mümkün değil..ama internet çekmeye yarayan bazı cihazlar var..benim arkadaşta vardı bir buçuk kmden interneti çekiyordu..bence araştırmalarının yönünü bu tarafa çevirmen daha faydalı senin için..

TrabLusGarP Samet2014

Üye
Kardeş yazılımsal olarak bildiğim kadarıyla bu mümkün değil..ama internet çekmeye yarayan bazı cihazlar var..benim arkadaşta vardı bir buçuk kmden interneti çekiyordu..bence araştırmalarının yönünü bu tarafa çevirmen daha faydalı senin için..

kardeş bu nasıl bişey çok iyiye benziyor bizim dükkan eve 50 metre uzaklıkta ordan bile bağlanırım dükkanda abimde internet paketinden kullanıyor bide baya bi kullanıyor sen bunu bulabilirmisin?

blackwolf3566

Üye
kardeş bu nasıl bişey çok iyiye benziyor bizim dükkan eve 50 metre uzaklıkta ordan bile bağlanırım dükkanda abimde internet paketinden kullanıyor bide baya bi kullanıyor sen bunu bulabilirmisin?

Buraya bi bakın

kolpaspor

Üye

Kardeş arkadaşım askerde olmasa ona sorardım da ben ismini tam olarak bilmiyorum.ama cama falan yapıştırdığını söylemişti..sinyal arttırıcı veya wireless mesafe uzatıcı şeklinde arama yaparsan işine yarayacak şeyler bulabilirsin..okullarda mağazalarda falan bu sistemleri kullanıyolar..onlara da sorabilirsin..

lostarceus

lostarceus

Üye
Oem bilgim ilk defa ise yaradı :) Wifi gucunu en iyi acsesspoint ile ceker ve evin icine yayabilirsin. Kurarken router seklinde kurucaksin sonra pirize takili birakman yeterli o sinyali cekip evin icine yayacak :) ama ilk once tanimlaman gerek ağı :) wifi adaptöru alirsan pc de internet cekersin en iyisi acsesspoint hem sinyali cekip hemde evde sinyal oluşturuyor :) her odadan free girersin kardeşim :) 60-120 tl lik versyonlarini sattik. Bak bi piyasaya :)

Son düzenleme:

Üst Alt