Whatsapp'ta çevrimdışı gözükmek mümkün mü?

• 9 Ekim 2012
  • 61297 Okunma
  • 5 Cevap

1. Arkadaşlar sanırım whatsapp pek çoğumuzun kullandığı mesajlaşma programlarının başında geliyor. Dün bütün ayarlarını kurcalmama rağmen çevrimdışı gözükme olayını bulamadım. En son "şu tarihte ya da şu saatte" görüldü, olayından kurtulmak istiyorum.

Hangi saatte whatsapp programını kullandığımız bilgisini, bir şekilde gizleyebilir miyiz?

Yazan: muratbeyim
  2. Ayarlar / Gelişmiş / Son Görülme Bilgisi 'nden gizleyebilirsiniz .. aktif olması için 24 saat geçmesi gerekir ..

tekrar eski haline dönmek için bir 24 saat daha beklemeniz gerekir .

3. Teşekkür ederim, sanırım siz Iphone kullanıyorsunuz. Benim telefon Android ve ayarlar bölümünde gelişmiş diye bir bölüm yok malesef. Ayarlar bölümündeki bütün bölümleri inceledim bulamadım. Bu sebeple konu açtım. Sanırım bu ayar şu an için android cihazlarda yok. Umarım kısa sürede gelir.

4. rica ederim, WhatsApp sürümünüz eski olabilir. Ayarlar / Hakkında menüsünden sürümünüze bakabilirsiz

evet ben Iphone kullanıyorum, uygulama sürümüm 2.8.4

5. Benim sürüm 2.8.5732, benim cihazda güncellemeler otomatik yapılıyor hatta whatsapp en son bu sabah güncelleme yaptı. Sorun sürümden değil Android cihazlarda kullandığımız whatsapp'tan kaynaklanıyor. Problemi whatsapp'a da bildirdim. Umarım eksikliği giderirler.

6. anladım, bu durumda beklemek tek çareniz .. İyi forumlar

Yüklüyor...
19/09/2018 - 23:44