Whatsappla ilgili soru

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Whatsappla ilgili soru
Konuyu nereye yazacağımı bilemedim yanlışsa özür dilerim.
Şimdi arkadaşlar birisi beni engellerse rehberde görülen favoriler listesinde hala görülür mu? Yoksa whatsapı komple kaldırırsa mi görülmez bir türlü çözemedim. X kişisi beni engellerse favorilerde whatsap a kayıtlı olduğu hala görülür mu? Yoksa favorilerden de silinir mi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
numara rehberde duruyorsa hala gözükür

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Numara rehberde varsa gorunur.
Whatsapp kisilerinde de gorunur.
Ama profil resmi ve guncel durumu gorunmez.

Son gorulme gorunmez.

• Beğen
Tepkiler: minoo

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bende öyle biliyordum ama emin olmak istedim teşekkürler arkadaşlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
en basitinden bir arkadaşın ile de deneyebilirdin, kendin cevap bulmak daha iyidir :gul:

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
O da bir seçenek de bu kişi bir gün favorilerde görülüyor bir gün görülmüyor şüphelendim doğrusu :)

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar birşey daha soracağım. Bu numara engelleme de mesajlarda engellenebiliyor ya. Bana mesaj atan kişiye iletildi raporu gidiyor mu? Yoksa mesaj beklemede filan mı diyor?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hiç iletilmiyor.. şimdi 5-6 kişi daha gelip aynı şeyi yazar :ehe
tek tık da kalır

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
hiç iletilmiyor.. şimdi 5-6 kişi daha gelip aynı şeyi yazar :ehe
tek tık da kalır
dostum yanlış anladın. Telefonun kendi arama engelleme ozelliğinden bahsediyorum. Benzer konu olmasın diye buraya yazdım. Whatsap degil. Numaradan msj almamak için ekliyosun da. Msj atıldığında mesaj iletildi mi yazıyor. Beklemede mi yazıyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o tür programların çalışma mantığı genel anlamda gelen mesajı bildirmeden silmesi, yani benim gördüklerim, büyük ihtimallede iletildi diyecektir

vaterfa

vaterfa

Üye
onlarda genelde engellenen kisinin attigi mesaj veya yaptigi arama sana ulasiyor ama program onlari sana gostermiyor

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
iletildi demese iyiydi okuyor sanır karşı taraf bu durumda

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
malesef..

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
samsungun s serisinin kendi numara ve msj engelleme sisteminde mesaj iletildi yazmıyor diye biliyorum. Şayet program üzerinden dediğin şekil msj iletldi yazması lazım mantıken.
Denedim onda da iletildi yazıyor

Üst Alt