Whatsapp'a bağlanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp'a bağlanamıyorum
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi whatsappa bağlanamıyorum programı ve telefonu defalarca kapatıp açmama rağmen favorileri yenile dediğimde yenileme başarısız diyor ve yolladığım mesajlar karşı tarafa iletilmiyor nedeni ne olabilir bir fikriniz varsa yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim

- - - Eklendi - - -

Programa girdiğimde üstte bağlanılıyor yazısı yarım saattir duruyor normalde birkaç dakika içinde bağlanırdı fakat hala bağlanmadı mesaj yollamak istediğimde mesajlarda tik olmuyor saat simgesinde kalıyor internet paketim var kontörüm de var mobil verim de açık bu mesajımı da telefondan yazıyorum ama telefonun whatsappa neden bağlanmadığını bir türlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Arada bendede oluyor ama gecıyor 2 dk ya programı kaldırıp yenıden yuklemeyı denesen ?

ByMeho

ByMeho

Üye
Şimdi denedim bende de açılmadı

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
Gerek kalmadı şimdi düzeldi sanırım whatsapptan kaynaklanıyordu bir arkadaşıma da az önce aynı şey olmuş sorun çözüldü yani teşekkür ederim öneriniz için :)

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Önemli degil dostum :)

ANIL

ANIL

Admin
Gerek kalmadı şimdi düzeldi sanırım whatsapptan kaynaklanıyordu bir arkadaşıma da az önce aynı şey olmuş sorun çözüldü yani teşekkür ederim öneriniz için :)

Arada bağlantı sorunları olabilir. Sorun çözüldüğüne göre konu :locked:

Üst Alt