Whatsapp v2.8.14 S60v5 S^3 Anna Belle Signed

• 13 Ekim 2012
  • 3633 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yesilyol22 bunu beğendi.
  2. Tesekkurler kardesim

3. rica ederim

4. Dostum pro için teşkkürler. Ama proyu yükledim sonra silmek zounda kaldım. Prodan çıkıyorum 2-3 dk. sonra İnternete kendiliğinden giriyor. Mesaj gelmese bile bağlı kalıyor. Bunun ayarı varmıydı? Yinede teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

Bende 1. Resimdeki gibi Download menüsü çıkmadı. O menüde 0.99$ Yazıı var. Yeni versiyonu indirince yıllık ücretmi alıyor?

5. programın devamlı internete bağlı kalması normal. O şekilde ağda bağlı kalabiliyorsun. Versiyon yükseltnce ücret akmaz. Programı ılk ne zaman yüklediysen o zaman imei kodunu alıyor. 1 yıl geçince para istiyor

6. rami öldürüyor

7. arkadaşlar o sorunları yaşayan bir çok arkadaşımız var olmasına rağman halen çözüm bulunamadı :( whatsapp yüklüyoruz tamam güzel proğram ama en büyük sıkıntı sürekli wlan'a ya da şebeke üzerinden internete bağlı kalıyor. Wlan'a bağlı kalması şarjın 1 gün bile gitmemesine sebeb oluyor en büyük sorun bu yine de yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca bu sorunu nasıl halledebileceğimiz hakkında bilgi verebilirsen sevinirim ..

8. arkadaşlar netqın phone guard ı yükleyin bu programla kapatabilirsiniz

9. Peki şöyle bi yolu var mi acaba arkadaşım ? Çıkış yapınca kapansa wlana bağlanmasa hiç böyle bi çözüm var mi peki ? Ayrıca yardımların icin teşekkür ederim.

10. imtrnte baglı kalmasnı istmyrsanz netquin antwrüsü yükleyn orda bu programı blup bşlangçta clştr sçnegni kaldrn netquin araclgyla programı kapatn bn öle ypyrm

11. bu 5800 damı böyle bütün nokialardamı bilmiyorum ama contact içerisinde rehberimdeki bütün herkesi ekliyor. Whatsapp olan,olmayan herkesi. Bitek whatsapp mevcut olan kullanıcıları görmenin yolu varmı ?

12. Teşekkürler kardeş emegine sağlik.. Ben sitenize yeni uyeyim araniza katilmak güzel. :d

13. Telefona Mguardi yükleyin istediğiniz zaman açık uygulamaları kapatın ve remde boş yerde açabilirsiniz whatsapp kapatıp istediniz zamanda açabilirsiniz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 20:31