Whatsapp v2.8.14 S60v5 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr JoY

Mr JoY

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp v2.8.14 S60v5 S^3 Anna Belle Signed

İnternet Üzerinden Mesajlaşma Programı Son Versiyonu...

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler kardesim

Mr JoY

Mr JoY

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

yakarici

Üye
Dostum pro için teşkkürler. Ama proyu yükledim sonra silmek zounda kaldım. Prodan çıkıyorum 2-3 dk. sonra İnternete kendiliğinden giriyor. Mesaj gelmese bile bağlı kalıyor. Bunun ayarı varmıydı? Yinede teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

Bende 1. Resimdeki gibi Download menüsü çıkmadı. O menüde 0.99$ Yazıı var. Yeni versiyonu indirince yıllık ücretmi alıyor?

muxo

muxo

Üye
Dostum pro için teşkkürler. Ama proyu yükledim sonra silmek zounda kaldım. Prodan çıkıyorum 2-3 dk. sonra İnternete kendiliğinden giriyor. Mesaj gelmese bile bağlı kalıyor. Bunun ayarı varmıydı? Yinede teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

Bende 1. Resimdeki gibi Download menüsü çıkmadı. O menüde 0.99$ Yazıı var. Yeni versiyonu indirince yıllık ücretmi alıyor?

programın devamlı internete bağlı kalması normal. O şekilde ağda bağlı kalabiliyorsun. Versiyon yükseltnce ücret akmaz. Programı ılk ne zaman yüklediysen o zaman imei kodunu alıyor. 1 yıl geçince para istiyor

acuxx

acuxx

Üye
rami öldürüyor

murat_55_55

Üye
arkadaşlar o sorunları yaşayan bir çok arkadaşımız var olmasına rağman halen çözüm bulunamadı :( whatsapp yüklüyoruz tamam güzel proğram ama en büyük sıkıntı sürekli wlan'a ya da şebeke üzerinden internete bağlı kalıyor. Wlan'a bağlı kalması şarjın 1 gün bile gitmemesine sebeb oluyor en büyük sorun bu yine de yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca bu sorunu nasıl halledebileceğimiz hakkında bilgi verebilirsen sevinirim ..

zacefron

zacefron

Üye
arkadaşlar netqın phone guard ı yükleyin bu programla kapatabilirsiniz

murat_55_55

Üye
arkadaşlar netqın phone guard ı yükleyin bu programla kapatabilirsiniz

Peki şöyle bi yolu var mi acaba arkadaşım ? Çıkış yapınca kapansa wlana bağlanmasa hiç böyle bi çözüm var mi peki ? Ayrıca yardımların icin teşekkür ederim.

CIPTIS

Üye
imtrnte baglı kalmasnı istmyrsanz netquin antwrüsü yükleyn orda bu programı blup bşlangçta clştr sçnegni kaldrn netquin araclgyla programı kapatn bn öle ypyrm

0sergen0

Üye
bu 5800 damı böyle bütün nokialardamı bilmiyorum ama contact içerisinde rehberimdeki bütün herkesi ekliyor. Whatsapp olan,olmayan herkesi. Bitek whatsapp mevcut olan kullanıcıları görmenin yolu varmı ?

cemo82

Üye
Teşekkürler kardeş emegine sağlik.. Ben sitenize yeni uyeyim araniza katilmak güzel. :d

stormhy87

Üye
Telefona Mguardi yükleyin istediğiniz zaman açık uygulamaları kapatın ve remde boş yerde açabilirsiniz whatsapp kapatıp istediniz zamanda açabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt