Whatsapp ta hata veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp ta hata veriyor
Lumia 920 de whatsapp ta bildirim gelmiyor ve hata alıyorum." Whatsapp telefonunuza gelen yeni mesaj bildirimlerini engelleyecek bir hata tespit etti lütfen telefonunuzu yeniden başlatın"

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bende de biri foto atınca bazen gelmiyor.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Lumia 920 de whatsapp ta bildirim gelmiyor ve hata alıyorum." Whatsapp telefonunuza gelen yeni mesaj bildirimlerini engelleyecek bir hata tespit etti lütfen telefonunuzu yeniden başlatın"

aynı sorunu baldızım L520sine 8.1+cyan güncellemesini aldıktan sonra yaşadı ve maalesef ne yaptırdıysam ona işe yaramadı en son format attırdım yine aynı. ona uğradığımda bu sefer SD kart dahil komple format atıcam bakalım ne olacak. eğer çözersen sorunu bana da bildirirsin.

skynet

Üye
Whatsapp neyi bekliyor anlamıyorum 8.1 güncellemesini de aldı tüm cihazlar :dry:

ihsan.snmz

Üye
Yeniden başlayınca geçmiyor mu

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Whatsapp ın resmi internet sitesine yada en garanti yol olan Twitter ile bunları biraz sıkıştırmak gerekiyor. Gerekiyorsa biraz uyuşuk davrandıkları konusunda herkesin görebileceği yazılar yayınlasak? Yani diğer tüm sistemlere vorda bize yoh mi?

csll

csll

Üye
Bende aynı sorunu wp 8.1 preview kullanırken yaşadım cihazı yeniden başlatınca sorunum düzelmişti

versino2

versino2

Üye
Bende de sorun şu kapalı olduğun halde çevrimiçi gorunuyorum.Sırf bu yüzden çoğu kişiye dert anlatmak zorunda kalıyorum.Adım artiste çıktı güya bilerek cevap vermiyorum :D

Üst Alt