Whatsapp Masaüstü Uygulamasıyla Tanışın!

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Masaüstü Uygulamasıyla Tanışın!

Bugün masaüstü uygulamamızı kullanımınıza sunuyoruz. Bu yeni uygulama, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan, evde veya işte - her zaman ve her yerde - iletişimde kalmanızı sağlamanın yeni bir yolu. WhatsApp Web'de olduğu gibi masaüstü uygulamamız da telefonunuzun bir uzantısıdır: uygulama cep telefonunuzdaki sohbet ve mesajları yansıtır.

Yeni masaüstü uygulaması Windows8+ ve Mac OS 10.9+ işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda, cep telefonunuzla eşleşmiş olarak çalışır. Uygulama bilgisayarınızın masaüstünde çalıştığı için masaüstü bildirimleri, daha iyi klavye kısaltmaları ve daha da fazla yeni özelliğe sahip olursunuz.

Uygulamayı indirmek için bilgisayarınızın internet tarayıcısından adresine gidin. Sonra uygulamayı açın ve cep telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasında Ayarlar'ın altında WhatsApp Web'e giderek QR kodunu tarayın.

Tıpkı WhatsApp Web'de olduğu gibi, yeni masaüstü uygulaması sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla cep telefonunuzu cebinizden çıkartmadan mesajlaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cemil baba ve AHMED...

romedon

romedon

Üye
sağolasın indirdim
şimdi de sildim :D masaüstünden hiç bi farkı yok okadar farkı yokki ayrı tarayıcı içinde whatsapp webe girmiş gibi oluyo. İndirmeye değmez

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Siteside Değişmiş Symbian Kullanıcılarını Alta Atmiş :kotu:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın indirdim
şimdi de sildim :D masaüstünden hiç bi farkı yok okadar farkı yokki ayrı tarayıcı içinde whatsapp webe girmiş gibi oluyo. İndirmeye değmez

Önce uygulaması çıksaydı bu sefer de web ara yüzü için, masaüstü uygulamasından hiçbir farkı yok dersiniz.
Fazlasıyla güzel ve gelişmiş iletişim platformu, daha ne bekliyorsunuz ki?
Adamlar yapmışlar bu kadar da yadırgamayın ya.:dry:

romedon

romedon

Üye
Önce uygulaması çıksaydı bu sefer de web ara yüzü için, masaüstü uygulamasından hiçbir farkı yok dersiniz.
Fazlasıyla güzel ve gelişmiş iletişim platformu, daha ne bekliyorsunuz ki?
Adamlar yapmışlar bu kadar da yadırgamayın ya.:dry:
e tabi biri varken diğerine gerek yok ki.İşte benden bundna bahsediyorum.Masaüstü uyguaması olsa önce web i nabam?

Mert

Mert

Üye
yapın şöyle kullancı adlı şifreli bi' hesap. öyle girelim konuşalım. telefonumun şarjı bittiğinde de giriyim, telefonum bozulup servise gittiğinde de gireyim rahat rahat.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve romedon

lumiacı

Üye
Skype forever

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
yapın şöyle kullancı adlı şifreli bi' hesap. öyle girelim konuşalım. telefonumun şarjı bittiğinde de giriyim, telefonum bozulup servise gittiğinde de gireyim rahat rahat.

• Beğen
Tepkiler: Mert
cihanata_1

cihanata_1

Üye
sonunda yaptılar şunu bir deneyelim bakalım:eller:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
whatsap zaten farkımız k. adı şifre pin vb. ile uğraştırmmamız diyor ama bunun içinde birşey düşünülebilir tabi:)

Mert

Mert

Üye
whatsap zaten farkımız k. adı şifre pin vb. ile uğraştırmmamız diyor ama bunun içinde birşey düşünülebilir tabi:)
söylediğim şeyin ufak kısımlarına takılmamak lazım. en çok ve en kolay kullandığım telefon uygulaması ben de kabul ediyorum bunu. sonuç kısmında ortak noktada buluşmuşuz o yeterli :D

Wandeta

Wandeta

Üye
QR kodunu okutma telefonun açık olması gibi vss bunları düzeltse,gif oynatsa ve sticker olsa güzel olacak

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
e tabi biri varken diğerine gerek yok ki.İşte benden bundna bahsediyorum.Masaüstü uyguaması olsa önce web i nabam?
Adamlar alternatif sunmuşlar, fena mı? Ona bakarsan hemen hemen her şeyin web ve masaüstü uygulaması var, mobil'i saymıyorum bile.

Tamam.
Firmaya ticket yolladım, yarın başlıyorlar yapmaya.

Üst Alt