Tavsiye Whatsapp kullanılabilen tuşlu telefon

Sponsorlu Bağlantılar

foxmulder

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp kullanılabilen tuşlu telefon
Herkese merhaba,

Akıllı telefonumu bırakıp tuşlu telefonlara geçiş yapmak istiyorum ve Whatsapp kullanabileceğim tuşlu telefon önerisine ihtiyacım var. Araştırdığım kadarıyla seçenekler var ancak ya satışta değil ya da kesin bilgi yok. Bu tür telefonlardan kullanan arkadaşlar var mı acaba? KaiOS işletim sistemini kullanan telefonlardaki Whatsapp uygulamasında Whatsapp web e giriş yapabilme özelliği var mı? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Herkese merhaba,

Akıllı telefonumu bırakıp tuşlu telefonlara geçiş yapmak istiyorum ve Whatsapp kullanabileceğim tuşlu telefon önerisine ihtiyacım var. Araştırdığım kadarıyla seçenekler var ancak ya satışta değil ya da kesin bilgi yok. Bu tür telefonlardan kullanan arkadaşlar var mı acaba? KaiOS işletim sistemini kullanan telefonlardaki Whatsapp uygulamasında Whatsapp web e giriş yapabilme özelliği var mı? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Whatsapp web'e erişim yokmuş .
Kaios kullanıcısı değilim

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

foxmulder

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Kaioslu herhangi bir cihaz

foxmulder

Üye
    Konu Sahibi
Kaios ile ilgili sıkıntı whatsapp web kullanılamıyor sanırım.

gonyalı

gonyalı

Üye
Watsap ı boşveeeer elimde 2.el nokıa 1100 var hiçbir sorunu yok.
Mis gibi telefon
Alabiliyorken al bi tane ömrünün sonuna kadar kullan.
@foxmulder

foxmulder

Üye
    Konu Sahibi
Aslında hiç düşünmeden yeni 3310 almak istiyorum ama whatsapp ve mail trafiğim çok fazla onun için whatsapp olsun istiyorum. Onu da fonksiyonel olarak kullanmak için değil acil durumlar için istiyorum açıkçası.
@gonyalı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Aslında hiç düşünmeden yeni 3310 almak istiyorum ama whatsapp ve mail trafiğim çok fazla onun için whatsapp olsun istiyorum. Onu da fonksiyonel olarak kullanmak için değil acil durumlar için istiyorum açıkçası.
@gonyalı
Trafiğin fazla ise sana qwerty klavyeli bir telefon lazım.

• Beğen
Tepkiler: foxmulder
gonyalı

gonyalı

Üye
@gonyalı
🆗

gonyalı

gonyalı

Üye
Herkese merhaba,

Hala wp kullanmak istiyor musunuz ?
Cevabınız evet ise yardımcı olabilirim.

gonyalı

gonyalı

Üye
Bazı android telefonlar Aynı pc ler gibi harici kablolu klavyeyi destekliyor.
Örnek : Samsung a9 2018 modeli destekliyor.
Mesaj birleştirildi:

Samsung a8 2016 modelinde denedim işe yarıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bazı android telefonlar Aynı pc ler gibi harici kablolu klavyeyi destekliyor.
Örnek : Samsung a9 2018 modeli destekliyor.
Mesaj birleştirildi:

Samsung a8 2016 modelinde denedim işe yarıyor.
Kablosuzda çalıştırır.

• Düşünceli
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Kablosuzda çalıştırır.
Olabilir.
Ama
Olmayadabilir.
Emin değilim.
Mesaj birleştirildi:

Samsung a8 2016 ve a9 2018 de fiziksel klavye özelliği var telefona uygun bir otg kablosu gerekiyor.
Bağlanılacak klavyenin kablosu ile birleştirdiğimde aktif hale geliyor ama otomatik olarak sadece quwerty klavye olarak algılıyor.
Benim ki (F) olduğu halde
bunun içinde 3.parti uygulamaya ihtiyaç var. Algılayabilmesi için.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt