Whatsapp Kilit Ekranı bildirimi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Kilit Ekranı bildirimi sorunu
Arkadaşlar whatsapp kilit ekranında bildirim göstermiyor kilit ekranı uygulamalarına ekli kaç kere kaldırıp tekrar ekledim , yok olmuyor hep bildirim yok gösteriyor , reset te attım telefona yok yine yok nedir bunun çözümü bilen var mı

smltrl

Üye
Aynı sorunu yaşıyorum ayrıca live tile da çalışmıyor

skynet

Üye
Evet aynı sorun bende de var

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Nr kadar saçma sorunlar doldu telefonda ya bazen wp 8 i özlemiyorum değil daha çok batırdılar 8.1 de

skynet

Üye
Bende hava durumu uygulaması vardı onu kaldırdım sorun düzeldi.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Bende yok

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
arkadaşlar whatsappı PCden kullananlar, PCden çıkış yapsın. whatsapp PCye senkron olduktan sonra telefondaki bildirimler iptal oluyor PCye düştüğünden. buna dikkat edin :)
yani bildirim şeklinde geliyor ancak live tile ve kilit ekranında bildirim sayısı görünmüyor. okunmuş gibi görüyor çünkü

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu ve skynet
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
arkadaşlar whatsappı PCden kullananlar, PCden çıkış yapsın. whatsapp PCye senkron olduktan sonra telefondaki bildirimler iptal oluyor PCye düştüğünden. buna dikkat edin :)
yani bildirim şeklinde geliyor ancak live tile ve kilit ekranında bildirim sayısı görünmüyor. okunmuş gibi görüyor çünkü

Bilgisayara bağlıyım ama bildirim sorunu yaşamıyorum ?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayara bağl değilim ama bildirim sorunu yaşıyorum buda ayrı bi konu :hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Aynen ya bana da gelmiyor. Yukarıda ki arkadaş hava durumunu silince düzeldi dedi, sildim şimdi bakalım düzelecek mi. PC için de kullanmıyorum.. Güncellemeden sonra mı oldu bu bilen var mı?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Hala düzelmedi , ve ben bugün bu yüzden çok azar işittim...
Özellikle sevgilisi olanlar ve kıskanç olanlar için çok sıkıntılı bir durum bknz : Ben

• Beğen
Tepkiler: ustaca73
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Bir ara yine çıkmıştı bu sorun ve bende de şu an var. Web Whatsapp diyen arkadaşın fikri mantıklı geldi yarın bakacağım ondan mı diye. Yoksa hava durumu falan ne alaka. Son güncellemeden sonra oldu yine ne olduysa.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hala düzelmedi , ve ben bugün bu yüzden çok azar işittim...
Özellikle sevgilisi olanlar ve kıskanç olanlar için çok sıkıntılı bir durum bknz : Ben
Allahtan benim hanım teknoloji konusunda bilgili değil. Yoksa bi ton uğraş dur. :)
Bu whatsapp çok can yakar hele birde bu sorun herşeyin üzerine tüy diker.

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame
StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Allahtan benim hanım teknoloji konusunda bilgili değil. Yoksa bi ton uğraş dur. :)
Bu whatsapp çok can yakar hele birde bu sorun herşeyin üzerine tüy diker.
Abi çok saçma bi sorun ya , bana gelen mesaj sayısı 86 kilit ekranında 2 bildirim gozukuyor saçmalık ya

Üst Alt