Haber WhatsApp için karanlık mod geldi


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Herkes tarafından bilinen popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için karanlık mod seçeneği geldi. Son yayınlanan WhatsApp Beta sürümü ile karanlık mod seçeneği sunuldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


WhatsApp üzerinde karanlık mod özelliğini aktif etmek için aşağıda yer alan bağlantıdan son WhatsApp Beta sürümünü yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra ayarlardan koyu temaya geçiş yapabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: bveo1990, Murat Alper, ismailsevinc ve 6 diğerleri
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Gözümüz aydın 👍👍👍👍
 
  • Beğen
Tepkiler: Jokerr33
mvrucu123

mvrucu123

Üye
Daha çok pil yemiyor mu sizce de?
 
dalevargas

dalevargas

Üye
Makale harika, Neyse ki yeni güncellememde bir de karanlık mod var. Bu mod, telefonumun pil tasarrufu yapmasına yardımcı olacak.
 
Son düzenleme:

Shirley Bryant

Üye
Evet, whatapp birçok mod ve birçok özelliğe sahip bir uygulamadır.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt