Whatsapp her açılışta otomatik bağlanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bYUSUFs

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp her açılışta otomatik bağlanma sorunu
Arkadaşlar whatsapp ugulamasını yeni kullanmaya başladım gayette güzel bir uygulamaymış.ama kullanmadıgım zamanlarda da internetten yedigini gördüm bunu 'lestartstop' programıyla hallettim ama hala telefon kapalıyken açtıgımda otomatik baglanıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim ? :cnfsd:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
telefonu kapattığında mobil veriyi kapat ya da telefonu açtığında bağlanmadan kapat bunlarla uğraşmak istemiyorsan bununda programı var. Kill me idi galiba yanlış hatırlamıyorsam açılıştaki uygulamaları düzenleyebiliyordun

Pringles

Pringles

Üye
abi pc ye geçince atıcam sana biraz beklemen gerek

bYUSUFs

Üye
    Konu Sahibi
Mad EagLe : kill me yi duymuştum hatta indirdim ama sertifika hatası verdi bende telefonu hacklemek için uğraşmadım.

Tokujo : saol bekliyorum seni

Pringles

Pringles

Üye
Buyur abi :

Kurarken icon seçme ekranı- Auto start falan var auto startı seçmezsen programa girmediğin sürece açılmaz.

Ve son sürümdür :oke:

- - - Eklendi - - -

Ayrıca programda işin bitti ne normal çıkış yaparsan program genede açık kalıyor bu program sayesinde o sorunu da çözersin :oke:

Link:

bYUSUFs

Üye
    Konu Sahibi

Kurarken icon seçme ekranı- Auto start falan var auto startı seçmezsen programa girmediğin sürece açılmaz.

Ve son sürümdür :oke:

- - - Eklendi - - -

Ayrıca programda işin bitti ne normal çıkış yaparsan program genede açık kalıyor bu program sayesinde o sorunu da çözersin :oke:

Link:

Öncelikle saol.şimdi ben mevcut whatsapp ı kaldırıp bunumu yükliyim ? ve mevcut whatsapp ı kaldırınca tüm konuşma geçmişleri siliniyormu ?

birde ben kapamak için lestartstop kullanıyorum çıkışlarda. onu kullansam hala sorun olmaz heralde

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Kaldırmana gerek yok yükle direk

cemsidar

cemsidar

Üye
abicim netten yiyosa mobil veri kapat.Ben işim bittince her zaman 3g yide mobil veriyide kapatıyorum zaten şarj gitmesin die. Whatsappıda kapatacaksan onunda programla yapacan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt