İpucu WhatsApp dışı mobil veri kapatma.

Sponsorlu Bağlantılar

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp dışı mobil veri kapatma.
Arkadaşlar internet paketimden WhatsApp dışı veri kullanılmasını istemiyorum. Bunun bir yolu var mıdır? Nasıl yapabilirim? Yani chromedan filan internete girmek istesem girmeyecek ya da diğer uygılamalar arka planda veri kullanamayacak. Sadece WhatsApp veri kullanacak. Aydınlatırsanız sevinirim.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Mümkün olduğunu sanmıyorum.

Kontrol

Kontrol

Üye
Bunun için bir program vardı. Uygulamaların internet bağlantısını kontrol edebiliyorduk.
İsmini hatırlamıyorum ama forumda konusu var, sağlam bi arama gerekir.

icolie

Üye
Cihazin root lu ise xposed uzerinden xprivacy modulunu kurarak diledigin uygulamanin internete baglanmasini engelleyebilirsin. Fakat internet paketi olarak ayrım yapmak yok sanirim. Wifi ile de o programlara internet erisimin olmayacak.
Kolay gelsin.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Cihazin root lu ise xposed uzerinden xprivacy modulunu kurarak diledigin uygulamanin internete baglanmasini engelleyebilirsin. Fakat internet paketi olarak ayrım yapmak yok sanirim. Wifi ile de o programlara internet erisimin olmayacak.
Kolay gelsin.
hmm eğer varsa bende sevinirim 1gb olan internet paketim kota bitince duruyor ama internetsiz kalıyorum bu yüzden fazla kullanamamaya çalırken bazen samsung un snote falan benden izinsiz eşleyince (senknonilazyon kapalı ve snote uygulaması açık eşle dedim (wifi ye bağlı ama) wifiden eşleme başladı bende içeriye gittim 20 dk falan sonra geri geldim bi batktım mobil veriyi kullanıyor (artık daha hızlı diye mi anlamadım) data kullanımına baktım 700 mb kotam çöpe gitmiş !

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Cihaz Rootluysa Droidwall kullanabilirsin Uygulamaların İnternet Erisimini kesebilirsin.Xprivacy Gibi izin iptal etmez.Dilersen internet erisimini acip diger uygulamalarida Kullanabilirsin

Link:

dogukan-

dogukan-

Üye
Arkadaşlar internet paketimden WhatsApp dışı veri kullanılmasını istemiyorum. Bunun bir yolu var mıdır? Nasıl yapabilirim? Yani chromedan filan internete girmek istesem girmeyecek ya da diğer uygılamalar arka planda veri kullanamayacak. Sadece WhatsApp veri kullanacak. Aydınlatırsanız sevinirim.
Sanki bahadir abi paylasmisti bir bak konularina

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
tecno_man

tecno_man

Üye
ya biliyorum ben böyle birşeyi duymuştum ama program lazım, google dan baksana bi.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
opera max yükle %50 tasarruf sağlıyor. 1gb internetin 2gb gibi olmuş olur. forumda var aratırsan bulursun.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
opera max yükle %50 tasarruf sağlıyor. 1gb internetin 2gb gibi olmuş olur. forumda var aratırsan bulursun.
Arkadas onu sormuyor İnternet kullanimi en az tarayicida Opera Mini 1gb ile dünya kadar dolaşirsin.Arkadasin sorunu whatsapp disindaki uygulamalarin veri tüketmesi ve bunu kapatmak istemesi..

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Arkadas onu sormuyor İnternet kullanimi en az tarayicida Opera Mini 1gb ile dünya kadar dolaşirsin.Arkadasin sorunu whatsapp disindaki uygulamalarin veri tüketmesi ve bunu kapatmak istemesi..
opera max tarayıcı değil. tüm uygulamalarda %50 veri tasarrufu sağlıyor.

Kontrol

Kontrol

Üye
Opera max gerçekten böyle tasarruf sağlıyor mu ?
Market yorumlarına baktım, program kendisi arkaplanda aşırı veri kullanıyor demişler ?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Opera max gerçekten böyle tasarruf sağlıyor mu ?
Market yorumlarına baktım, program kendisi arkaplanda aşırı veri kullanıyor demişler ?
ben kullanmıyorum. 1gb paketim var zaten bitiremiyorum. ama opera mini gerçekten çok az veri kullanıyor onu biliyorum. opera max da mini ile aynı mantıkla çalışıyor. aynı firma aynı yöntem aynı server. yani opera max neden daha fazla veri harcasın. o yorum yapanlar bilmiyorlardır.
ayrıca denemek bedava

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Lostnet firewall kullanabilirsiniz. Root gerektirmez

• Beğen
Tepkiler: dogukan-