whatsapp çevrimiçi takip programı


lord25turkey

Üye
    Konu Sahibi
s.a arkadaşlar çok uygulama denedim sonunda ÇlışN BİR uygulama buldum yanlız uygulamanın içi satın alma var ücretsizini veya yamasını yada kıracak birşeyi bulamadım yardımcı olabilecek arkadaş varmı uygulamanın ismi :wossip
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3.Part Uygulamara Güvenmeyin Arkadaşlar Daha Kötü Bilgilerinin Çalınabilir
 

lord25turkey

Üye
    Konu Sahibi
denedim bunuda işe yaramıyor
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt