Yardım Whatsapp "başlatılıyor" deyip kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Pbs_

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp "başlatılıyor" deyip kalıyor
5800'ıma dün kendi sitesinden whatsapp yükledim. Programı kurdum. Cep telefon numarası soruyor. Numarayı doğru şekilde giriyorum. "başlatılıyor" ekranı geliyor öylece kalıyor.telefonda sorun yok internet bağlantım var ve cfw yüklü.defalarca denedim hatta dün bir buçuk saat bekledim gene aynı gene aynı.netten eski sürümleri buldum.ya "sistem saati yanlış düzeltiniz" ya da "bu sürümün tarihi geçti güncelleyiniz" tarzı uyarılar veriyor program açılmıyor.kafayı yiyeceğim yardımınızı bekliyorum.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Telefonu formatlamayı denedin mi?

utt2

utt2

Üye
bendede whatsap sorunlubendede whatsap sorunlu aynen kardeshaaaaa bide yazılım güncellemelerine bak orda zaman güncellemesi var 16kb inşallah işe yarar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Çözümünü biliyorum. Whatsapp'ı ilk yüklediğinizde öncelikli olarak şebekeye bağlanması gerekiyor. Bunun için de ya internet hakkınız olması gerekiyor ya da bakiyenizde en az 50 kuruş olması gerekiyor. Eğer internet hakkı yapabilirseniz sorun çözülecektir.

Pbs_

Üye
    Konu Sahibi
İlk başlangıçta bağlantıyı wi-fi üzerinden kursam olmaz mı?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Turkcell internetim var ve şuan bende de olmuyor. Bakiyenizde para olması gerekli sanırım.

kadikoy

kadikoy

Üye
whatsappı sitesinden değilde ,başka yerden yükleyince telefona yüklerken eski datalar tutulsunmu diye sorar?
burası önemli HAYIR diyeceksiniz.
demezseniz o yüklemeye çalıştığınız whatsapp ,telefonunuzu başka telefon olarak algılıyor.
Bu olayın çözümü;
whatsapp sil yeniden yükle ..ve hayır dedikten sonra KESİNLİKLE GÜNCELLEME YAP ÇALIŞIR.
olmadıysa HARD-RESET olayundan sonra bu yazdıklarım tekrarlanacak.

Üst Alt