whatsapp arka planda çalışamıyor

Sponsorlu Bağlantılar

seydi53

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp arka planda çalışamıyor
Whatsapp ayarlar bölümünde daima izin verilir seçili olmasın rağmen arka planda çalışmıyor. Whatsapp ı açınca birikmiş tum mesajlar geliyor.
son wp güncellemesinden sonra olmuş olabilir mi. Bu sorunu tek ben mi yaşıyorum. Yardım!!!
telefonum lumia 950

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Whatsapp ayarlar bölümünde daima izin verilir seçili olmasın rağmen arka planda çalışmıyor. Whatsapp ı açınca birikmiş tum mesajlar geliyor.
son wp güncellemesinden sonra olmuş olabilir mi. Bu sorunu tek ben mi yaşıyorum. Yardım!!!
telefonum lumia 950

Merhaba.
*Telefon veri sınırına ulaşmış olabilir. Aylık internet kotası ayarı girdiyseniz kota dolduğunda bağlantı otomatik kesilir.
Ayarlar-> Akıllı veri-> veri sınırı yolunu izleyerek kontrol edin. Bu özellik WP'ye kotayı yanlışlıkla aşıp yüklü telefon faturası ödememek için konmuştur.

*Pil tasarrufundan Whatsapp'ın arka planda çalışmasını kapatmış olabilirsiniz.

*Reset çözümü. Eskiden bende de bazen bildirim sorunu oluyordu. Resetten sonra hiçbir sorun kalmadı. Reset atmak için kapatma tuşu ve ses azaltma tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık 10 saniye boyunca basılı tutun. Ekran kapanacak titreşim gelecek ve telefon yeniden başlayacak. Korkmayın telefondaki hiçbir şey silinmeyecek.

seydi53

Üye
    Konu Sahibi
veri sınırı kapalı. Pil uygulamaları ayarlarında daima izin verilir seçili.
ve hızlı reset önerinizi de denedim.
sonuç aynı.
whatsapp arka planda çalışamıyor.....

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
veri sınırı kapalı. Pil uygulamaları ayarlarında daima izin verilir seçili.
ve hızlı reset önerinizi de denedim.
sonuç aynı.
whatsapp arka planda çalışamıyor.....

*Mağazadan güncellemeleri denetler misin?
*Olmazsa uygulama içi Yedekleme yapıp, uygulamayı kaldırıp tekrar kurmayı dener misiniz?

seydi53

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp kaldırdım tekrar kurdum.
sanırım wp güncellemesi ile alakalı birşey,
lumia 950 kullanan ve son güncellemeyi yapan bir kullanıcı var mı....

dücane

dücane

Üye
whatsapp kaldırdım tekrar kurdum.
sanırım wp güncellemesi ile alakalı birşey,
lumia 950 kullanan ve son güncellemeyi yapan bir kullanıcı var mı....

Lumia 950 üzerinden resmi güncellemeyi kullaniyorum. Whatsapp sIkInti yaratmiyor

seydi53

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle herkese teşekkür ederim.
problem giderildi, şöyle;
pil ayarları menüsünde güç tasarruf yüzdesi olan bölümdeki tiki kaldırdım, whatsapp ı arka planda çalışmasına izin verme dedim. Telefonu bu şekilde kapattım açtım.
sonra arka plan ayarından eski durumuna aldım ve pil tasarruf yüzdesi yazan yere tik attım.
şimdilik çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve bozkirdangelen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Öncelikle herkese teşekkür ederim.
problem giderildi, şöyle;
pil ayarları menüsünde güç tasarruf yüzdesi olan bölümdeki tiki kaldırdım, whatsapp ı arka planda çalışmasına izin verme dedim. Telefonu bu şekilde kapattım açtım.
sonra arka plan ayarından eski durumuna aldım ve pil tasarruf yüzdesi yazan yere tik attım.
şimdilik çalışıyor.

Hal olduğuna sevindim..
İyi forumlar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@seydi53
Halolduğunu okamamış olsaydım, Whatsapp'yi uninstall yaparak, whatsapp beta'yı kurmanı önerecektim.
Ama bildirimler için güzel bir yöntem bulmuşsun. Bu ve diğer uygulamalar için de sorun yaşayanlar aynı yöntemi kullanabilirler.

• Beğen
Tepkiler: ceza87

BradRoy

Üye
whatsapp, 'daki whatsapp gibi arka planda çalışamaz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Maaşına Zam Yap Kanka Çalışır

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt